Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Mighty_THoR said:

yazık ya çok üzüldüm akşam , takımın yarısı olmayan turistik geziye gelmiş liverpool a gol attı diye tribünde kendini kaybedenler vardı. yazık.

Senin takım napıyor bu zaman zarfında? Önce bi teknik direktörünüzü falan çıkarın içerden ondan sonra başkasının haline üzülürsün.
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

yazık ya çok üzüldüm akşam , takımın yarısı olmayan turistik geziye gelmiş liverpool a gol attı diye tribünde kendini kaybedenler vardı. yazık.

Valla takımın çoğu oynuyordu öyle söyleyeyim...Suarez (doğal olarak), Carrigher ve Gerrard yoktu sanırsam, daha başka önemli isim eksik miydi bilmiyorum. Geçen sene 11 oynayan dolu adam vardı, neyse gerçi çok da önemli değil. Bizim sevindiğimiz Liverpool'u yenmek değil ki. Oynadığımız güzel futbol, ve geçen sayfalarda değindiğimiz takımdaki olumlu değişiklikler. Bu takım geçen sene buna yakın zamanlarda OFK Belgrad maçında zorlanmıştı, 2 hafta sonra'da Karpaty Lyiv karşısında rezil olmuştu..
Liverpool'un hazır olduğunu ve deli gibi kastığını iddaa eden yok zaten, en azından Türkiyemspor yerine adam gibi bir takımla maç yaptık. Gideriz Real'den 5 yeriz, hiç sorun değil yeter ki güçlü rakiplerle oynayalım..
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Mighty_THoR said:

Valla takımın çoğu oynuyordu öyle söyleyeyim...Suarez (doğal olarak), Carrigher ve Gerrard yoktu sanırsam, daha başka önemli isim eksik miydi bilmiyorum. Geçen sene 11 oynayan dolu adam vardı, neyse gerçi çok da önemli değil. Bizim sevindiğimiz Liverpool'u yenmek değil ki. Oynadığımız güzel futbol, ve geçen sayfalarda değindiğimiz takımdaki olumlu değişiklikler. Bu takım geçen sene buna yakın zamanlarda OFK Belgrad maçında zorlanmıştı, 2 hafta sonra'da Karpaty Lyiv karşısında rezil olmuştu..
Liverpool'un hazır olduğunu ve deli gibi kastığını iddaa eden yok zaten, en azından Türkiyemspor yerine adam gibi bir takımla maç yaptık. Gideriz Real'den 5 yeriz, hiç sorun değil yeter ki güçlü rakiplerle oynayalım..

bayağı bir eksiği vardı. Hani o kadroda zaten normal sezonda 11 oynayabilecek pek adam yoktu.

Doni, Flanagan, Cole ve Carroll tam anlamıyla takımın 11'lik oyuncularından sayılabilirler.

Hani 11'ini yaz desen şuan ki oyuncularla;

Reina

G. Johnson - Agger - Carragher - Danny Wilson

Henderson - Gerrard - Meireless

Kuyt - Suarez - J.Cole

kurarım ben,

sol bek mevkisi halen sıkıntılı. Aurelio duruyor ama yaşlandı ve yerine genç birini de almadılar. geçen sene Glen Johnson çok görev yaptı o mevkide vs. FIFA'da yaptığım gibi belki G. Johnson sol bek, Martin Kelly sağ bek falan yapılabilir. Gerçi FM'den de sevdiğim Danny Wilson var adamların ellerinde, oraya çok rahat gidebilir vs. ama çok tecrübesiz vs.

Alt yapıdan gelen Flanagan ve Robinson var gerçi defansta ama bilmiyorum. Ha birde GS'nin beğenmeyip yolladığı Insua var evet asdf

böyle işte,
Sosyal ağlarda paylaş

Doğrudur, sol bek tamam kaleci de yoktu haklısın. Ben sanki Poulsen-Aquliani de oynuyordu bir aralar 11'de diye hatırlıyorum, G. Johnson'u atlamışım evet. Gerçi Liverpool baya değişti son zmamanlarda. Açıkta da Degen vardı o da kötü değil, takım iyiydi aslında. Joe Cole- Carroll zaten ana takımın oyuncuları. Gerçi ne farkeder, takıldığımız yer orası değil, varsın pafliverpool olsun..Agger'i de oynatmadı sanki, yzaktaydım görememiş olabilirim benzettim birini ona çok..
İyiymiş ya Liverpool o zaman, fena kadro değil bakınca, gençleri bilmiyordum o kadar..
Sosyal ağlarda paylaş

aquilani kumar oynanarak alındı. Roma'dayken harika oynuyordu ve bir ton büyük kulüp peşindeydi. Çok uzun süreli ve ciddi bir sakatlık geçirdi ve fiyatı bir anda düştü. O arada bile o kadar çok talibi varken Liverpool kaptı ve sakatlıktan iyi dönmesini beklediler, dönemedi asdfsd

11'de normalde o kadar kötü oynayan bir adama hiçbir üst sıra premiere lig takımı fırsat vermezken liverpool aylarca dayandı vs. derken olmadı. Juventus'a kiralandı, bayağı topladı orada. Juventus'ta da kaldı bildiğim kadarıyla, yani Juventus kalmasını istiyordu.

Poulsen'de bildiğin kazık atıldı Liverpool'a, Melo'yu ne kadar sevmiyorsam onu da sevmiyorum. Konuşmakta istemiyorum ...

Bu sene Liverpool'un orta sahası cidden çok sağlamlaştı. Hani Mascherano'nun gidişiyle bayağı darbe yemişlerdi ama Premiere ligin en iyi genç çift yönlü orta saha oyunlarından biri olan Henderson'u aldılar. Liverpool'un yeni Gerrard'ı olamaz belki ama orta sahanın yükünü bayağı hafifletir. Meireless geçen sene tek başına çok çalıştı orada, bu sene onunda yükü hafifleyince çok iyi performans ortaya koyar.

Gerrard ve Torres geçen sene çok çok kötülerdi. Hani hudgson ile yapamadılar ve moralman çok çökmüşlerdi. Adamların suratlarında istek bile yoktu. Torres ilk fırsatta kaçtı zaten, Chelsea'de bile toplanamadı. Taraftarın sevgisi vs. olmasa Gerrard oynamazdı bile ... Hatta Dalglish gelmese bence bu sene o başka takımlara giderdi bile,

Bu sene Liverpool gümbür gümbür gelecek ya, bir tek defans hattı bana güven vermiyor halen. Agger ve Carragher'a güvenim sonsuz olsa da Arbeloa'dan sonra Glen Johnson çok yetersiz geliyor. Arbeloa'da şimdi Liverpool'u arıyordur ya neyse asdfsd

sol bek zaten yıllardır sıkıntılı. Umarım Danny Wilson iyi yetişirde orayı kapatır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...