Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Şu metro çilesine bir çare bulmak lazım artık, 10 dakika erken çıkalım dedik hem Elmander'in golünü kaçırdık hem bir boka yaramadı herkes yığılmıştı gene turnikelere.

Benim kombineleri maç öncesi arkadaş ile değiştirmiştik. İlk defa batı üst orta tribünde izledim maçı. Bayadır oturarak maç izlememiştim, değişik bir duygu oldu. Pegasus alt gene aktı her zamanki gibi. Kısım kısım boşluklar olsa da hazırlık maçına göre doluydu stad, taraftar da pas tutmuş belli, bir iki maça açılır herkes.
Sosyal ağlarda paylaş

Hazırlık maçı falan da olsa rahat maç ve güzel oyun izlemeyi özlemişim. Ha bi de hiç değilse kafayı kaldırıp öyle skorbord görmek bile iyi geldi, Liverpool yazıyo en nihayetinde.

Melo böyle bi istikrar tutturursa baya iş yapar, Selçukla uyumları iyiydi.
Ujfalusi sağ bekte beklediğimden iyi gözüküyo, ama stoper oynamasına ihtiyaç var. Servet - Gökhanla geçmez sezon. Balta da bu maçta bile sırıtabildi, o da ayrı zaten.

Kazım'a o kadar laf edilmiş, ama geçen seneye göre çok daha etkiliydi adam bu maç. İçerdeki maçların nerdeyse tümünü stadda izlemiştim, o zaman adam sadece top gelince bi hareketlenip muhtemelen kaptırıp dönüp bakıyodu da bu maç yine nispeten vardı topsuz oyunda ve kaptırdığı topların dönüşünde falan. Tabi eskisinden iyi olması yeterli bi adam olduğunu göstermiyo, ama Fatih Terim olduğu sürece banko 11 oynayacak adam. En azından alışmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız Twente , Inter ve Liverpool maçlarının hepsini izledim. Takımın ivmesi çok açık.

Kimse şapkadan tavşan çıkarmasını beklemiyordu (yalan bekliyoruz sdjf) Grande Terim'in fakat takımın pas trafiği, atak organizasyonları 3 maçta bile farketti. Ha rakipler fazla asılmamıştır doğrudur ama biz bunları 1.5 senedir Sivas'a, Eskişehir'e bile yapamıyorduk. İyi geldi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...