Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

"Abdülrahim Albayrak" said:

TRANSFERDE DERİNDEN İLERLEYECEĞİZ

Transfer çalışmalarına da değinen Albayrak, "Melo'nun transferini hiç kimsenin haberi olmadan yaptık. Başkanımız, Fatih hoca, ben ve Ali Dürüst biliyordu. Basın mensupları bile şaşırdı; 'bu transfer nasıl oldu' diye. Transfer böyle yapılır. Bundan sonraki transferlerimiz de böyle olacak, derinden ilerleyeceğiz" dedi.

melo bile bilmiyormuş transfer olacağını :)

şaka bir yana bu sene bütün demeçleri ile fiyasko yaratan ünlü ruh çağırıcısı Albayrak böyle diyorsa kesin gazetelerde bahsedilen isimlerden birini alacaklar, tabi alabilirlerse ...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ruh çağırma diyerek aşağıladığın şey performansı o kadar çok etkiliyor ki.. Geçen sene o kaybolan ruh yüzündendi başarısızlığın büyük bölümü. Sen kafanda kurduğun sanal futbol dünyanda gereksiz görüyor olabilirsin fakat sahaya çıkıp gerçekten futbol oynayan adam için önemli takım ruhunu yakalamak.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk 11de bence çok çok çok güzellikler oldu. Uyfaluşi olsun selçuk olsun melo olsun ve özellikle muslera olsun yatmazlarsa oynarlarsa harbiden galatasarayın çok çok sıkıntı çektigi mevkilerde can bulucaklar. Aynı anda mustafa sarp ve ayhanın oynadıgı mevkide melo ve selçuk oynayacak belki de ve bu zaten takımı tek başına 5 seviye falan atlatıyor.

Muslera desen eger tahminlerimiz gibi çıkarsa mondragondan beri ki belki de onu da geçicek tafarelden beri gelen en iyi kaleci olabilir. Geçen sene aykut ufuk falan vardı sonra da zapata geldi zaten gele gele.

Yani geçen sene elbette ekstra kötüydük ama bu sene son 3-5 senenin en iyi galatasarayı olma ihtimaline çok yakın şu kadro çok mutluyum. Şampiyon olmasak bile gerçekten memnun oldugum bir galatasaray kadrosu izleyecegim en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

4. kategori en ideali ama doğu tarafına gidiosanız

yani çok enteresan bir olay o.sırf batı tribünü diye 100 lira fark olmamalı aynı yerde

batı tarafının 4. kategorisi çok köşede kalıyor.ama 3. kategoride gereksiz pahalı

tam ortadan ve 15. sıra falan çok ideal ya 10 numara izleniyor.lan sabri dediğinde dönüp bakıyor iiy oluo ahah
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

Ya ruh çağırma diyerek aşağıladığın şey performansı o kadar çok etkiliyor ki.. Geçen sene o kaybolan ruh yüzündendi başarısızlığın büyük bölümü. Sen kafanda kurduğun sanal futbol dünyanda gereksiz görüyor olabilirsin fakat sahaya çıkıp gerçekten futbol oynayan adam için önemli takım ruhunu yakalamak.

ruhsuz yapılan hiçbir şeyde iştah olmaz

iştahsız yapılan hiçbir şeyde de başarı olmaz

ruh tabiki önemlidir, ben önemsiz demiyorum

ama bir laf dolanmış dillerine "Galatasaray 2000 ruhu"

beni rahatsız eden bu

Galatasaray ruhu 1905 'te başlamıştır ve sonsuza dek sürecektir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...