Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

pff liverpool maçında rakip takım tribünü satışa çıkmıyor ...

o gün birde 2 hafta önce kuzenlere söz verdiğim bir etkiliğin erteleme tarihi oldu. Önce onları ekmeyi düşünüyordum da sonradan Gerrard'ın İstanbul'a kesin gelmeyeceği, Copa America'da oynayan futbolcuların vs. de belki gelemeyeceklerini okudum. Başka eksiklerde olabilirmiş Joe Cole falan,

pff gelsem mi gelmesem mi arada kaldım. Liverpool yani bir daha kim bilir ne zaman gelir asdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

Fas futbolcusu Nordin Amrabat'ın Vitesse ve Galatasaray'ın kıskacında olduğu iddia edildi.
De Telegraaf'ın haberine göre, 23 yaşındaki forvet oyuncusunun Galatasaray tarafından takip edildiği bunun yanı sıra Hollanda Ligi'nden Vitesse ve Alman ekibi Werder Bremen'in de transfer listesine girdiği belirtildi.
Kayserispor Teknik Direktörü Şota Arveladze'nin ise Amrabat'ın takımdan ayrılması için 7 ya da 8 milyon avroluk bir teklif beklediği iddia edildi.
Sosyal ağlarda paylaş

harrykewell said:

liverpool maçında kombineler geçiyor mu ???

bu hafta alırsan geçmiyor, en son geçen cuma falandı galiba tam tarihi hatırlamıyorum da o tarihe kadar alanların kombinesi geçiyor.

Hatta geçen hafta sırf bu yüzden bayağı kombine satılmış, yılın en yüksek satışı gerçekleştirilmiş falan

pff halen karar veremedim bende gitsem mi maça gitmesem mi diye asdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Arkasokak said:

interle hazırlık maçı filan havaya girdi etrafımdaki galatasaraylı arkadaşlar :)

iyi bakalım fatih terim filan derken geçen sene unutturulacak anlaşıldı. pilot takım galatasaray şaibelerden de zaten sıyrıldı oh.

yarana ilaç iyi gelir, burada derman bulamazsın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...