Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

ben melo yu hiç beğenmiyorum belkide süper oynar beni bi güzel göt eder ancak savunulacak bi geçmişi göremiyorum adamın.

geçmişte fm den felan çok beğenirdim adamı ama fm ye kalsan leo franco dünyanın en iyi kalecisiydi.

hani şu adam fenere yada beşiktaşa gitse hepiniz "aha bidonu aldınız zaaa" felan derdiniz ama gs ye gelince iyi transfer diyorsunuz.

tek artısı geçmişte milli takımda oynamasından dolayı tekrar o formayı almak için kıçını yırtacaktır ve genelde italyadan gelen oyuncular türkiyede pek zorluk çekmiyor.

yinede bakınca iyi transfer ancak süper oyuncu olduğundan değil alabilceğimiz tek oyuncu olduğundan.ayriyetten kiralık almamızda iyi olmuş hem patlarsa elimizde patlamaz :P.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaş adam Juventus'un geçen sezon banko oyuncusuydu bu 1.
Adamın kıl payı geçerek yılın bidonu olduğu sene 2. olan adam Quaresma için burda atılan commentleri yazıları quotelatmayın bu 2.
Adam Brezilya Milli takımı önliberosu,bedavaya oynayacak hali yoktu heralde.
Sadece anamızın liginde oynayacağımız şu sezonda Melo'dan daha iyi, daha az paraya oynayacak ve Türkiye'ye gelmeyi kabul edicek bir tane bile futbolcu yok dünya üzerinde bu da 3.
Ne bu bok atma hevesi,Juventus'la kendini denk görme hevesi anlamıyorum.
Aşık attığınız takımın bakın tekrar söylüyorum yeni alıcağı ön liberoya 20-25 milyon euro bonservis verebilicek ekonomik gücü var.
O beğenmediğiniz Juventus kadrosu da yarın öbür gün avrupada kazara eşleşirse bi türk takımı top diye oynar bizim takımla görürsünüz anyayı konyayı.
Sosyal ağlarda paylaş

EricCantona said:

Arkadaş adam Juventus'un geçen sezon banko oyuncusuydu bu 1.
Adamın kıl payı geçerek yılın bidonu olduğu sene 2. olan adam Quaresma için burda atılan commentleri yazıları quotelatmayın bu 2.
Adam Brezilya Milli takımı önliberosu,bedavaya oynayacak hali yoktu heralde.
Sadece anamızın liginde oynayacağımız şu sezonda Melo'dan daha iyi, daha az paraya oynayacak ve Türkiye'ye gelmeyi kabul edicek bir tane bile futbolcu yok dünya üzerinde bu da 3.
Ne bu bok atma hevesi,Juventus'la kendini denk görme hevesi anlamıyorum.
Aşık attığınız takımın bakın tekrar söylüyorum yeni alıcağı ön liberoya 20-25 milyon euro bonservis verebilicek ekonomik gücü var.
O beğenmediğiniz Juventus kadrosu da yarın öbür gün avrupada kazara eşleşirse bi türk takımı top diye oynar bizim takımla görürsünüz anyayı konyayı.

abi bu kadar içten bi post görmedim uzun zamandır ahahahhaha
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

eric cantonaya

abdurrahim albayrak title verilsin

Çok severim valla sorun yapmam title'ı.
Kızdım lan sanki dünyanın en iyi takımıyız da transfer beğenmiyoruz, iş görür adam işte adam tabiki dünyanın en iyi oyuncusu değil ama TR liginde oynayacak altı üstü, swapladığımız adam Barış Özbek...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...