Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Baros muhtemelen bu sezon olmayacak takımda, Elmander yanına 1 tane iyi adam; bir de onların yanında yetişecek genç ve yetenekli yerli lazım.

Onun dışında kanat, orta saha ve stoper takviyesi süper olur. Takımdaki saçma yerlileri yollayıp onların yerlerine de Selçuk gibi adam gibi yerliler alabilirsek canavar bir takım olur. Tabii kaleci allahın emri, unutmuşum yazarken.

Terim zaten yerli topçuları tanıyor, yerliler de onu tanıyor. Gelen yabancılar da tutarsa güzel işler yaparız önümüzdeki yıl. Zaten Avrupa'da olmayacağımız için baya rahat olacak maç takvimimiz.

(Yarın Aziz Yıldırım usulü yıldız transferi açıklanmasını bekliyorum ben. Bakalım.)
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız ben bu Yenilmez Armada geyiğini tuttum ahahahaha...

Bundan sonra maç topiklerimizi Yenilmez Armada vs X diye açalım....Yenilsek bile Yenilmez Armadayız artık...96 ruhu, Cimbom Phoenix gibi sıfatlar da kullanılabilir...

Hatta güzel bir resim bile yapılabilir, büyük puntolarla takım resminin üzerine...Yenilmez Armada geliyor!!!...

Ayrıca Yenilmez Armada'nın kanıtı şudur;

Yine 96 yılı gibi, TS-FB çekişmesi...Yine FB şampiyon...Yine Galatasaray berbat bir sezon geçiriyor...Fatih Terim geliyor...Yenilmez Armada başlıyor...Tarih tekerrür ediyor...
Sosyal ağlarda paylaş

totemse totem.
96 yılında terim, kötü olan galatasaraya gelmisti. o sezon da fenerle ts cekisiyordu ve yine bu sene ki gibi ts icin dramatik bitmisti sezon.
arkasindan kadroda bir temizlik. popescu, davala, hasan sas, hagi gibi isimler takima katildi ve epic dominasyon geldi.
tarih tekerrurden ibarettir deyisi dogruysa gg :p

http://3.bp.blogspot.com/-308YJfRwimI/TVuqKTSoe4I/AAAAAAAACi4/Gr7Jho769xA/s1600/yenilmezarmada.jpg
bir donem galatasaray basketbol takimimizin sifatiydi. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Senin mesajı görmeden aynısı yazıyordum Masq, kalpler bir demekki...
Bak bu da bir işaret...Gerçi Ergün vardı daha önceden onu dipnot belirteyim:p

Ha bak zaten kullanıldığıın bilmiyordum, tamam artık futbol için kullanıyoruz...
Güzel bir resim hazırlayak transferlerden sonra:)..
Sosyal ağlarda paylaş

umarım.
galatasaray maçlarını izleyebilmek istiyorum.

mustafa sarp'ı veya barış özbek'in no look passlerini izlemek istemiyorum.

gerçekten çok istiyorum galatasaray'ın düzelmesini. böyle 3-4. falan olsun ne biliyim. böyleyken dalga geçilmiyor. bi ara oturup hesapladım kız arkadaşımla acaba küme düşecek mi galatasaray diye, dalga geçemiyordum, teselli ediyordum ya seneye düzelir falan diye.

halbuki daha önce ne iyiydi, fener 4 yerdi o benle dalga geçerdi, galatasaray yerid ben onla geçerdim falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...