Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Gelde sövme ya bu ne biçim transfer böyle.Adam deli gibi oynayabilir lafım yok ama neler konuşulurken böyle transferler yazık gerçekten.Adnan Polat'ı tekme tokat indirdiler,Adnan Sezgin'e tonla laf ettiler ( haklı olarak ) bunun yanında bir sürü transfer sözü verdiler gelen adamlara bak ya.Bu tarz transferleri Adnan Polat ve ekibi de yapardı nerde sizin farkınız.Giderler şimdi 35 yaşında bi adama yıllık 5m Euro verirler transfer yaptık diye gezerler.Biz milletin 33 yaşındaki artığına 2 kat fazla para verelim onlar 23 yaşında yarı fiyatına genç adam alsınlar.Mantık hiç değişmemiş Aysal yönetiminde.Zaten Aysal futbol ile ilgili bi b.ktan anlamıyor.Yanındakilerde saçma sapan işlere devam ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

EricCantona said:

Alper Öcal

->Taffarel kaleci transferinde idolüm Taffarel diyen Lauro'da karar kılmış, Brezilya basını da işin bittiğini yazıyor. ->Lauro bir kere yedek kalecisi değil, Internacional'in 2008'den bu yana 100'den fazla maç oynadı.
->Lauro Inter'e ilk geldiği 2008 ve 2009 sezonunda eyalet ve Sudamericana şampiyonluklarında çok iyiydi. Kariyeri geç parlayanlardan..
->Lauro bu 2 senelik performansın ardından Abbondanzieri transferi ve Renan'ın dönüşüyle dakikalarını paylaşmaya başladı.
->Lauro o rekabette de fena iş çıkarmadı, 2010'da Copa Libertadores'i kazanırken grup sonrası ilk tur ve çeyrek finalde formayı geri aldı.
->2011 Libertadores'te de ilk tercihti, Mayıs ayında başlayan ulusal ligde de ilk tercihti. 2. haftada sakatlandı.
->Lauro kaleyi dolduran ama çevik, Volkan tipinde kaleci, istikrarlı oynatılırsa Galatasaray'ın elindekilerin hepsinden iyi kaleci.
->Lauro hakkında kısa kısa. Inter tarihinde Ranan(795), Taffarel(701) sonra 639 dakikayla en uzun süre gol yemeyen kaleci.
->Lauro hiç Brezilya'nın en iyi kalecisi olmadı ama genel performansı o ünvanı alanların çoğundan istikrarlı. Ceni, Marcos, Victor sonrası 4..
->Lauro nasıl kaleci ? Volkan Demirel tipinde kaleci, bence 1 tık altı. O da Volkan'ın geçen seneki performansından yoksa yakınlar..
->Volkan 100.yılda kaleyi Serdar'a kaptırmıştı,Lauro aynı eşikten 2010 yılında Abbondanzieri ile geçti. 13 maç oynadı o sene.
->Lauro birebirde, uzaktan şutlarda ve penaltılarda çok iyidir. Rogerio Ceni'nin penaltısını kurtarmışlığı var, refleksleri çok iyidir.
->Lauro için vasat denilebilecekler yan toplar ve ayak tekniği . Saha iletişimi ise kötüdür, savunmayı yönlendirecek kaleci hiç değil.
->Yan toplarda çok iyi olmadığı için kalesini fazla terketmez, abuk sabuk çıkmaz, ne olduğunun farkında.
->Lauro savunmada Bolivar ve Indio gibi iki liderle oynadı, tandem Gökhan-Servet olacaksa kötü seçim derdim. Ujfalusi'nin rolü belirleyici..
->Lauro birebirde,uzaktan,penaltılarda ve refleksleri iyi. Yan topları, ayak tekniği vasat, saha içi iletişimi kötü. Notunu siz verin.

Şöyle bi yazı var belli ki izlemiş adam da yani Brezilya liginden kaleci bulmaya çalışmak nedir onu bi anlasam...

alper öcal güney amerika'yı avucunun içi gibi bilir. iyi diyorsa iyidir bu kaleci. ayrıca volkan bence dünyanın en iyi kalecilerinden biri şu anda, top 10-15 vardır herhalde, volkan'la kıyaslıyor.

zaten daha %100 bitmiş bir şey yok, o da ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaş Galatasaray'ın Muslera'ya vericek 5M eurosu yoksa kapatsınlar klübü defolsun gitsinler.
Adnan Polat eleştiriliyor,sanki Adnan Polat takımı devraldığında daha mı iyiydi takımın ekonomik durumu? Kimse aday olmadı bugün üstüne üşüştükleri başkanlığa.

Oraya aday oluyorsan,vaatlerde bulunuyorsan yerine getiriceksin. O kaleci Galatasaray'da hayatının performansını da verse fikrim değişmez,yıllardır kanayan bi tarafı var Galatasaray'ın o da kale.
En baştan deseydi biz bu sene kaleyi tecrübeli bi isme teslim edicez,o zaman zarfında taffarel'den Ufuk veya altyapıdan başka bir ismi kaleci olarak yetiştirmesini bekliyeceğiz diye kimse burda ağzını açıp tek kelime etmezdi burda.

Forlan-Reyes-Ujfalusi diyip Ujfalusi'yi
Buffon-Muslera-Victor diyip Lauro'yu getirirsen eleştirirler de küfür de ederler.
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

->Lauro birebirde, uzaktan şutlarda ve penaltılarda çok iyidir. Rogerio Ceni'nin penaltısını kurtarmışlığı var, refleksleri çok iyidir.
Selçuğun uzaktan şutlarına karşı önlem olarak kaleci almış Galatasaray.

onu alacağımıza selçuğu alsaydık zaten pek bonsrvisi de yok, kenarda oturturduk, daha ucuza gelirdi hem kaleye de adam gibi birini alırdık
Sosyal ağlarda paylaş

EricCantona said:

Arkadaş Galatasaray'ın Muslera'ya vericek 5M eurosu yoksa kapatsınlar klübü defolsun gitsinler.
Adnan Polat eleştiriliyor,sanki Adnan Polat takımı devraldığında daha mı iyiydi takımın ekonomik durumu? Kimse aday olmadı bugün üstüne üşüştükleri başkanlığa.

Oraya aday oluyorsan,vaatlerde bulunuyorsan yerine getiriceksin. O kaleci Galatasaray'da hayatının performansını da verse fikrim değişmez,yıllardır kanayan bi tarafı var Galatasaray'ın o da kale.
En baştan deseydi biz bu sene kaleyi tecrübeli bi isme teslim edicez,o zaman zarfında taffarel'den Ufuk veya altyapıdan başka bir ismi kaleci olarak yetiştirmesini bekliyeceğiz diye kimse burda ağzını açıp tek kelime etmezdi burda.

Forlan-Reyes-Ujfalusi diyip Ujfalusi'yi
Buffon-Muslera-Victor diyip Lauro'yu getirirsen eleştirirler de küfür de ederler.

Çok haklısın arkadaşım.
Kallstrom-Muntari diyip bakalım nasıl bir orta saha gelecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Dikkat! Aşağıdaki satırlar bünyenize zarar verebilir.

Meriç TUNCA

Arda'yı kim işletiyor

Birileri belli ki Arda'yı işletiyor..

Ya da Arda bizi işletiyor..
Ya da hem Arda, hem birileri Galatasaraylılar'ı fena halde işletiyor..
* * *
Ne zaman transfer dönemi kapanıyor..
Bir bakıyorsunuz;
Arda Chelsea'ya gidiyor..
Atletico Madrid Arda için geliyor..
Barcelona Arda için ölüyor..
Manchester United Arda için bitiyor..
Liverpool Arda için yanıyor..
Bayern Münih Arda için tutuşuyor..
Hatta Chelsea biraz daha ileri gidip, ''Al Drogba'yı ver Arda'yı, al sana üstüne 7 milyon pound'' falan diyor..
Sonra...
Transfer dönemi açılıyor, imzalar atılmaya başlanıyor..
Bir bakıyorsunuz.. Ya da bakamıyorsunuz;
Ne Arda Chelsea'ya gidiyor..
Ne Atletico Madrid Arda için geliyor..
Ne Barcelona Arda için ölüyor..
Ne Manchester United Arda için bitiyor..
Ne Liverpool Arda için yanıyor..
Ne de Bayern Münih Arda için tutuşuyor..
Hatta Chelsea bile ''Al Drogba'yı, ver Arda'yı, al sana üstüne 7 milyon pound'' falan demiyor..
''Peki buradan hangi sonucu çıkartacaksın?'' derseniz;
Arda ile kıyaslanan dünyanın en sıradan oyuncusu (!) Messi Barcelona'da yerinde sayıp, bir teklif bile alamazken (!)
Messi ile kıyaslanan ve hatta ondan daha büyük olduğu kabul edilen Arda için dünyanın en süper kulüpleri adeta birbiriyle yarışıyor (!)
* * *
Allah aşkına biri beni durdursun..
Durdursun ki, gülmekten ölmeyeyim...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya gene gaza gelmissiniz ama baskan veto etmis zaten transferi.muslera icin gene girisimlere baslanmis.
Biri demiski baakan unlu otuncu grtricem diye soz verdi. de adam kim unlu kim degil bilmiyor ki belli ki futbolu bilen bi insan degil.gaZetecilerin cok ustune gidiyor adamda tamm onuda getircem ben size diyor fsd
futbolu profesyonellere teslim edicem demisti zaten.ben kendisi gidip oyuncu sectigini sanmiyorum.transferleri baskanlarin yapiyo olmamasi lazim zaten.de ben adamin kafasimdakileri gerceklestiremedini dusunuyorum ceo getirmek istedi bizim hiyarlar ceo ne la biz hallederiz o isleri cektiler.transderide kafalrina gore yapmaya calisiyolar simdi bu ali durust falan galiba
Ha bu durumda terim cikip deniyor mu bana su oyuncu laZim listem bunlar icinden alabildiginizi alin vs ben onu anlamiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
"galatasaray'da kaleci konusunda bu gelişmeler yaşanırken, son olaylardan haberi olmayan ünal aysal'ın danışmanı ve sportif direktör bülent tulun'un kaleci lauro'yu almak üzere brezilya'ya gittiği belirlendi.. tulun'a brezilyalı kaleciden vazgeçildiği haberi uçaktan iner inmez verilecek.."

hadi hayırlı traşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Zep said:

Ya gene gaza gelmissiniz ama baskan veto etmis zaten transferi.muslera icin gene girisimlere baslanmis.
Biri demiski baakan unlu otuncu grtricem diye soz verdi. de adam kim unlu kim degil bilmiyor ki belli ki futbolu bilen bi insan degil.gaZetecilerin cok ustune gidiyor adamda tamm onuda getircem ben size diyor fsd
futbolu profesyonellere teslim edicem demisti zaten.ben kendisi gidip oyuncu sectigini sanmiyorum.transferleri baskanlarin yapiyo olmamasi lazim zaten.de ben adamin kafasimdakileri gerceklestiremedini dusunuyorum ceo getirmek istedi bizim hiyarlar ceo ne la biz hallederiz o isleri cektiler.transderide kafalrina gore yapmaya calisiyolar simdi bu ali durust falan galiba
Ha bu durumda terim cikip deniyor mu bana su oyuncu laZim listem bunlar icinden alabildiginizi alin vs ben onu anlamiyorum

Kusura bakmada ali durust'ude , fatih terimi'de alan unal aysal. Cikarip, masaya vuramiyorsa onun acizligi. Secim oncesi neler konustuysa yapabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...