Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Masquerade said:

Ünal Aysal: "Taraftarımızın hiç bir endişesi olmasın,Ağustos ayında sahada zımba gibi çok kaliteli bir takım görecekler."

Adam her seferinde yapacağız, sözümüz var diyor. Bir bekleyin yahu, Kamp başlamasına 10 gün var daha. 1-2 maç kaybedelim öyle flameleyin.

iyi de aynı adam 1 haftaya kaleci açıklayacağız, 3 futbolcuyla anlaştık diyen sonra fail olan bi adam yani nesine güvenelim

@red: abi ismi cismi bilindik oyuncu demek 33 yaşında demek değil. Baros, Kewell ve çok sevdiğiniz Frank piç etmiş olsa da Elano ismi cismi bilinen adamlardı ama 33 yaşında değillerdi. Elano ve Baros baya gençti yani. Böyle transfer yapmak lazım, gidip 33 yaşında adam almak genç futbolcu almaktan daha büyük kumar zira para alıp yatmaya da gelebilir ve verdiğin astronomik para bi tarafına girer
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Masquerade said:

Ünal Aysal: "Taraftarımızın hiç bir endişesi olmasın,Ağustos ayında sahada zımba gibi çok kaliteli bir takım görecekler."

Adam her seferinde yapacağız, sözümüz var diyor. Bir bekleyin yahu, Kamp başlamasına 10 gün var daha. 1-2 maç kaybedelim öyle flameleyin.

gerçek başkan mı bunu diyen fake başkan mı :D

kendi soyledi az once ligtv`de.

nileppezdel said:

iyi de aynı adam 1 haftaya kaleci açıklayacağız, 3 futbolcuyla anlaştık diyen sonra fail olan bi adam yani nesine güvenelim

futbolcularla anlastik demedi adam hicbir zaman. kulubuyle anlastik, ancak daha futbolcular ve menajerleri var. bitmis birsey yok gorusuyoruz halen dedi.

Cidden bazen dusunuyorum da, daha 1 ay gecmeden, takım topa değmeden flameleyen taraftara toplu iğne bile almamak lazım. Garipsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Masq adam uçaktan inince ağzından kaçırmadı mı 2+1 falan diye kontrat detayı bile verdi nasıl anlaşmamak bu futbolcuyla?

Onu geçtim 1 haftaya dünyaca ünlü kaleci açıklayacağız diyişinin üzerinden neredeyse 1,5 ay geçti, tabi flame'leriz. Şunları demese, daha erken lan illa alır birini derdik de bunları diyip diyip bi bok yapmıyosan o zaman lafı yersin. Ne moda taraftara laf etmek de yani
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

tabi şimdi biraz yan çiziyor.başka faktörler vs diye

ama ögrenmiştir bence en azından onu aldık bunu aldık dememeyi

demediler zaten yahu siz de taktınız. gidin izleyin hava alanı röportajını... ısrarla "bitti mi" diye soruyorlar, "yok öle bir şey, siz istiyorsanız öyle yazın ama çok çalışmamız lazım daha. önümüzdeki günlerde belli olur" diye cevap veriyo

Sosyal ağlarda paylaş

Medyanın trollemesi bu nokaya getirdi durumu. Her gün yok drogba gelior yok forlanı kapattı gs yok kloseyi bekletiyor diye haber yapa yapa. GS resmi sitesinde haber geçene kadar ben yemiyorum bu haberleri. Görmezden geliyorum. Şu topicin 4k küsür mesaja gelmesi de bu işe yaramaz medyanın olayı. Bir deli atıyor taşı 40 kişi uğraşıyor sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...