Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Valla Forlan doğruysa helal olsun, bizimkiler bir türlü alamadı bu yaz yıldız yıldız diye diye havayı aldık =)

Reyes'inde hep lafı geçerdi, sonunda bir takım almış =P Da türkiye'deki takımların hep aynı isimlere yönelmeleri ilginç geliyor bana. İspanyada mesela atletico'dan başka takım yokmu yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

ntvspor'a da son dakika olarak düştü. Bence büyük isimler geliyor. bunu herkes kabul eder ama biz Forlan'ı isterken yaşını eleştiren arkadaşlar 34'lük Forlan, 33'lük Ujfalusi için ne diyecek merak ediyorum :)

3'ünü alıyorsan, Arda'yı da veriyorsun gibi bir durum anladım ben. Bu oyuncuların yerini doldurması gerekecek. Aguero'da gideceğine göre, Arda'da kolaylık mı sağlayacak gs acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

ntvspor'a da son dakika olarak düştü. Bence büyük isimler geliyor. bunu herkes kabul eder ama biz Forlan'ı isterken yaşını eleştiren arkadaşlar 34'lük Forlan, 33'lük Ujfalusi için ne diyecek merak ediyorum :)

3'ünü alıyorsan, Arda'yı da veriyorsun gibi bir durum anladım ben. Bu oyuncuların yerini doldurması gerekecek. Aguero'da gideceğine göre, Arda'da kolaylık mı sağlayacak gs acaba?

32 yasına gireli 1 ay olmuş bir forlan oldu 34
YAŞASIN SPONTANE TÜRKLÜK...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...