Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

4Ever said:

Bence Adnan Polat çok iyi konuşmul adam hakkını arıyor işte, ortaya çıksın herşey yigidi öldür ama hakkını yeme demişler.

cok talihsiz bi açıklama olmuş ...

http://www.ntvmsnbc.com/id/25221904/

adnan hakkını arıyorsa aha bend bişey bilmiyorum bu adamın yaptığı haysiyetsizliğin dik alasıdır bence. kendisi chp den aday falan değilmiydi eskiden?
Sosyal ağlarda paylaş

4Ever said:

Bence Adnan Polat çok iyi konuşmul adam hakkını arıyor işte, ortaya çıksın herşey yigidi öldür ama hakkını yeme demişler.

Adnan Polat'ın gidişine anca GS'nin rakipleri üzülmüştür ama onlar bile kendisini haklı, mağdur falan görecek yüzsüzlüğe sahip değildir :p

Düşürüyordu ulan adam takımı, ötesi mi var. GS tarihinde ilk defa mali kongrede bir yönetim ibra edilmedi. Buna rağmen edebiyle, utanarak gideceğine mahkemelere gitti "ibra edilmeyen yönetim tekrar aday olamaz" gibi bir maddeyi değiştirtmeye çalıştı falan, yanlış mı biliyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

Masquerade said:

adnan polat konusuyor ya bosbos. takılsın oyle o.
adam rijkaard a gidip hoca 4 3 3 oynatma, burası avrupa degil kalabalık orta saha ile oyna dedim dinlemedi diyor.

özrü kabahatinden beter herifin.
cidden adamın özrü kabahatinden büyük :)

4-4-3 oynatma demiş polat, orda bildiğin bi fail yaşanmış tabii ahah

e tabii dinlemez seni rikard sana kalsa 12 kişi cıkıcakmışız sahaya asdfasdf
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

4Ever said:

ya bırak ahahhaha. ne bu polat seviciligi?

Babamın oğlu ondan.

Baggio said:

Buna rağmen edebiyle, utanarak gideceğine mahkemelere gitti "ibra edilmeyen yönetim tekrar aday olamaz" gibi bir maddeyi değiştirtmeye çalıştı falan, yanlış mı biliyorum?

Mahkemeye Polat gitmedi, Dernekler birliğimi öyle bir kurum gitti mahkemeye hatta polatta seçim olması için elinden geleni yapacağını açıkladı.

Ayrıca, benim anlatmak istediğimin tamamen polatın savunduğu şeylerdir. Ben Polat başarılıdır demiyorum son derece başarısız olmuştur. ama bunlar bazı gercekleri gözmezlikten gelmek anlamına gelmiyor.

Ünal Aysal diyor ki, Galatasaray 150 Milyon Dolar kredi için 750 Milyon Teminat verdi, hatırlayınca Galatasaray'a para verecek bırakın bankaya bir kişi bile bulamıyorduk zor günlerde, eğer o paraların alınması için verilmesi gereken teminat bu kadar ise bencede verilmelidir. Buna benzer bir çok olay var

Sadece Sportif olarak düşünüyor ona göre yorumluyorsunuz, benim düşündüğüm galatasaray Fatih Terim bile bana göre en az 10 Yıl takım başında kalmalı başarısızlıkta bile.

Ünal Aysal, bende çok sevdim, içim umutla doldu heyecanlandım bile ama adnan polatında bu kadar kolay harcamayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Zor gunler ? Sen onun donemini zor diye tanimliyosan ozhan canaydinin donemini ne diye tanimlayalim. Kulubun gelecek 3 seneki kombine paralarini bitirdi, T.T la 10-15(tam olarak bilmiyorum)yillik isim hakki anlasmasi yapti onuda Yedi bitirdi. ustune kulubu birlestirmek icin aldigi para var ondan arta kala parayida harcadi.Üstelik adam dunyanin transferini yapti olmadi elli kere antrenör degistirdi yine olmadi.

Geçen sene yaptigi yabanci transferlerine bir bak bakalim kac milyon zarara soktu takimi.

Neyin hakkiymiş bu daha ? Ozhan canaydin gibi cebinden 1 kurus parada cikmismida haktan bahsedicez?
Sosyal ağlarda paylaş

Adnan Polat'ın acilen kulüple her türlü ilişiğinin kesilmesi lazım. Böyle densiz saçma sapan bir açıklama görmedim ben.

Takım başarısız olur, çok kötü sonuçlar alır taraftar olarak katlanırsın. Ama kendisi ilk stad açılışı sonrası başbakana yaptığı yalakalıkla ve son olarak yaptığı saçma sapan açıklamalarla bu kulübe yakışmadığını gösterdi. Ayıp yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sporu hiç yönetemedi fena fail oldu eyvallah da adam 15 senedir yapılacak denen ama asla yapılamayan yeni stadın yapılmasını sağladı, Riva'nın tüm izin işlemlerini bitirdi, şirketleri de birleştirdi. Ne derseniz diyin, Galatasaray'ın geleceği için ekonomik anlamda çok iyi işler yaptı ve diğerlerinin uzun yıllar yapamadığını ya da düşünemediğini çok kısa bir sürede yaptı. Ödenmesi gereken bedel futbolda başarısızlıksa varsın başarısız olunsun yani. Riva'dan gelecek çılgın paralar, her sene en az 10 milyonun kulüpler birleşince cepte kalması ve olası başarılı futbolda çok daha fazla gelir getirecek yeni stadın vereceği ekonomik avantaj bizi ülkenin en zengin kulübü yapacaktır

edik: karakterden yoksun tabi ona diyecek bir şeyim yok
Sosyal ağlarda paylaş

zengin kulüp olmak isteyen yok. Sportif başarı versin. Ortalama üstü kafası çalışan her işadamı zaten tesiste yapar, izinleride alır. Büyük meziyetler değil bu. Arkanda kapı gibi Galatasaray kulübü var. Milyonlarca taraftarın var. Her mevkide , her yerde sana sempati duyan, sana saygı duyan insanlar var. Kapılar mı kapanacak yüzüne ? İzin mi vermeyecekler ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...