Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

calimero said:

EricCantona said:

Yahu kim dedi size Klose ve Elmander aynı tip diye bi anlasam :D

yahu sırtı dönük, hava toplarına hakim adamlar değil mi bunlar. aralarındaki fark atla deve değildir sonuçta. bobo nobre gibi düşün (bi an düşündüm de aman diyeyim :/). tamam bobo daha yüzü dönük oynayabiliyor fakat ikisi de benzer tip oyuncular.

Zannediyorum Elmander'i hiç izlemedin, zaman zaman orta saha bile oynatıldı EPL'de. Özellikle son sezonun çoğunu ortasahada oynadı gol sayısı da bu yüzden biraz daha düşük diğer forvet oyuncularına göre.
Elmander baya ayağı top yapan, oyun kurabilen bi adam. İleri ucun her noktasında oynayabiliyor, tamam mükemmel değil ama iyi bi joker o noktada.
Sosyal ağlarda paylaş

EricCantona said:

calimero said:

EricCantona said:

Yahu kim dedi size Klose ve Elmander aynı tip diye bi anlasam :D

yahu sırtı dönük, hava toplarına hakim adamlar değil mi bunlar. aralarındaki fark atla deve değildir sonuçta. bobo nobre gibi düşün (bi an düşündüm de aman diyeyim :/). tamam bobo daha yüzü dönük oynayabiliyor fakat ikisi de benzer tip oyuncular.

Zannediyorum Elmander'i hiç izlemedin, zaman zaman orta saha bile oynatıldı EPL'de. Özellikle son sezonun çoğunu ortasahada oynadı gol sayısı da bu yüzden biraz daha düşük diğer forvet oyuncularına göre.
Elmander baya ayağı top yapan, oyun kurabilen bi adam. İleri ucun her noktasında oynayabiliyor, tamam mükemmel değil ama iyi bi joker o noktada.

ya peki şunu sorayım. tsl'yi geçtim hadi, avrupa'da kaç maçta (diyelim ki gs uefa ya da şl'de) klose-elmander aynı 11'de oynar?

ha bir de @red (ünal aysal)

6+2+2??
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

üşenmedim açtım elmander videoları izledim. bi daha ericcantona demeyin bana

Keşke videolarda attığı gollerden başka şeyler de gösterseler.
Kevin Davies, Daniel Sturridge, ivan klasnic gibi forvetler vardı Bolton'da.
Çoğu zaman FM'cilerin AMR tabir ettiği yerde oynatıldı,muhtemelen de Galatasaray'da önümüzdeki sezonda da orda oynayacak. Attığı gol kadar asisti de olan bir adamla, asistle alakası olmayan Klose tarzı bi forveti karşılaştırıyosunuz.

Gelir gelmez bilmem,gelirse diye bi fantazi kadro yazayım kafamda nereye oturttuğumu gör Elmander'i...

Muslera
Sabri-Servet-Transfer-Transfer
Transfer
Yekta-Selçuk
Elmander-------Arda
Drogba(klose)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...