Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

MrLevie said:

isveçlileri alırsak yandık.

adamlar şu finlandiya maçında 1 tane kart görmediler. türkiyede böyle oynarlarsa bizim kasaplar öper bunları.

şu cok alakasiz yanlz..

en cok kırmzi kart gören takımlardan besiktas hatta en cok gören olabilrz :D

en cok kasaplık bize yapildi ligde.. guti q7 üzerinden özellkle.. senin sertlignle alakali diil yani adamin kasaplgi :D
Sosyal ağlarda paylaş

http://galatasarayformalari.blogspot.com/2011/06/2011-2012-sezonu-galatasaray-formalari.html

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/251293_233298633352337_125825154099686_1068486_8282788_n.jpg

Bilgi kirliliği almış başını gidiyor. Biz kendi kaynaklarımız dışında aldığımız duyumları yazmıyoruz buraya. Kirlilikten arındırmaya çalışıyoruz. Son aldığımız duyumları sizlerle paylaşalım. Yalnız bu son parti 2 bölüm olacak. Çünkü çok yeni bir gelişme var formalarımız hakkında. Hani pislik olsun diye söylemiyor değiliz, Recep Çınar'ın 1-2 yerden teyit alması lazım. O sebeple 2. parti yarın, en kötü ertesi gün gelecek. Şimdilik sadece kesinleşen parçalı-sarı-siyah formadan bahsedeceğiz. Beyaz formada bir değişiklik söz konusu olabilir.

PARÇALI FORMA

Forma nihayet tam parçalı. Nike son 40 yılımızı baz alarak güzel bir araştırma yapmış. Herhalde sonunda özlediğimiz formamıza kavuşacağız. Kaliteli detaylar ve forma içi yazılar mevcut.

SARI FORMA

Sade, Brezilya forması gibi omuzlarda kırmızı şeritler var. Fontlar siyah olacak formada.

SİYAH FORMA

Bu formanın birkaç versiyonu hazırlanmıştı, son olarak yukarıdakinde karar kılındı diye bir duyum aldık. Dostum Uğur Cem Demir bize bu istihbaratı sağlayan kişidir. Kol altı kırmızı olan düz siyah gövdeli forma rafa kaldırılmış, yerine Design In Sport'un daha Şubat ayında çizdiği Milli Takım stili ortadan kırmızı bant geçen siyah formada, ya da benzerinde karar kılınmış. Design In Sport'a bu konuda hiçbir şekilde danışılmamış tabi ! Bir ihtimal de Design In Sport'un tasarladığı tarz değil, Brezilya 2011-2012 formalarındaki tarz, ortadan geçen bant olabilir. Her 2 durumda da ortadan geçen kırmızı bir bant söz konusu.

AYRICA;

- Formaların kombinasyonlarını bilmiyoruz. Yani üst renklerini biliyoruz fakat şort ve çorapları hala muamma. Artık sürpriz olacak hepimize. Umarız en idealleri ve doğruları olur.

- Formalar ülkeye getirildi, burada belli başlı reklam ve font basımları başlandı. Bundan sonra formaların değişmesi gibi bir durum söz konusu değil. Yok yönetim beğenmemiş, yok başkasını seçmişler falan olmaz bu saatten sonra.

- Tanıtım tarihi 5 ile 15 Temmuz arasında. Recep Çınar'ın yeni edindiği bilgiye göre Eylül'ü de bulabilirmiş, bana pek olası gelmedi tabi. Artık tarih 15 Temmuz'u geçtiğinde bakarız Eylül meselesine.

- Armalar ve yıldızlar dikiş olacak. Nihayet.

- En kaliteli kumaşlar ile üretildiler. Hollanda Nike fabrikasında Arsenal, Man U, Celtic vb... takımların formaları ile yan yana yapıldılar.

- Armanın etrafında yapraklar olabilir. Ali Sami Bey'in 125. doğumyılı anısına olabilir. Yoksa saçma yaprak konması falan. Bu bilgi kesin değildir, biz yapraklı çizdik ancak kesin değildir.

- Çizimlerdeki kalıplar Nike'ın kendi kalıplarıdır. Uydurma kalıplar değildir, ancak tahminidir. Hangi formanın hangi kalıp ile yapıldığını bilmemiz çok zor.

- Son olarak merak ettikleriniz varsa yorum kısmında bize sorabilirsiniz. Aynı soruların tekrar tekrar soulmaması için de yorum kısmını da önceden okumanızı rica ederim. Ben cevaplamaktan zevk duyarım ancak siz vaktinizi yazarak harcamayın.

Geçen sene formalarımızı 4 ay öncesinden 4'te 4 yaparak bilmiştik. Bu sene fena sakladılar, zaten geç de belli oldu. Umarım yanılmayız, yanılsak da kredimiz vardır azıcık diye düşünüyorum.

Ayrıca formalar çıktıktan sonra belli durumlara göre hem yapraklı arma, hem de siyah formanın tasarımının Design In Sport ile olan bağlantısını da yazacağız. Önce ama bir çıksın formalar. Baştan atıp tutmayalım.

Sevgili Okan'a ve istihbarat şefimiz Recep'e tekrar teşekkür ederim. Ben bizi uzun zamandır takip eden dostlara saygımdan paylaştığımız foto veya çizimlerin üzerine nal gibi blog adını koymuyorum (gerçi koyana da asla bir lafım yok, malum aşırmayı çok seviyoruz), sevmiyorum. Bunun karşılığını genelde gazetelerde çalıntı haber olarak alıyorum ancak gazeteleri bir kenara atarsak siz sevgili dostlar için bu haberdeki görsellere yine link koymuyorum. Sevgili tasarımcımız Okan'a biraz olsun saygınız varsa Kaynaksız kullanmamanızı rica ederim.

2. Parti Recep Çınar'dan yarın veya ertesi gün gelecek. Dediğimiz gibi beyaz formada bir değişiklik olabilir, başka bir forma var gibi gözüküyor ufukta.
Sosyal ağlarda paylaş

duzgun bir parcalı derken, gecen senekinden ne farkı var? kollarda reklam olmayınca guzel gorunmus olmasın size? ha bi de adidas'ın 3 cizgisi yok.

armadaki ot arsenal formaları yuzunden konmus. tasarımı yapan arkadas arsenal formalarına bakmıs, aa bizim formalar da nike olacak o zaman bizim armalar da boyle olur demis.

sarı forma guzel gorunuyor. 100. yıldan sonra yasadıgımız renk tonlarındaki degisiklik gs'nin uefa kupasından sonra en sevdigim atılımı oldu. iki rengin de en guzel tonu bence. ama o formaya siyah font gider mi be allahsızlar.

sonuc olarak bence bunların hepsi fake ahahaha. ama adam ciddi ciddi kasmıs, ugrasmıs falan tebrikler kendisine.
Sosyal ağlarda paylaş

8 parcadan olusan, her parcasında zıt renklerin yan yana geldiği, böylece nereden bakılırsa bakılsın sarı & kırmızı nın beraber görüldüğü forma oluyor tam parçalı. kollar zıt, ön ve sırt zıt vs.

bu değil yani tam parçalı:
http://taccizgisi35.files.wordpress.com/2009/10/gs-galatasaray-parcali-forma-medium__20930212_0.jpg

tam parçalı bu:
http://4.bp.blogspot.com/_ouuuojZNI6c/TIfdZUZpaWI/AAAAAAAAHoo/ROBR0__CL28/s1600/24177_1.png
Sosyal ağlarda paylaş

http://img1.loadtr.com/b-291873-Hakan_%C5%9F%C3%BCk%C3%BCr_hagi_kral_galatasaray_cimbom_gs.jpg

Şu formanın üzerine forma gelmedi, gelmez de. Tam da takımın altın çağına denk gelmesi de ayrı konu.

Şu alttakinin kollarındaki şeritleri sarı kırmızı yapıp bir de sırtını değiştirip cidden piyasaya sürsünler, drogbanın parası çıkar :p

http://2.bp.blogspot.com/_ouuuojZNI6c/TAwKZJ-PJsI/AAAAAAAAG48/dsbzy8Qysrc/s1600/Galatasaray28.png
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...