Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iyi niyetli hacking

honeydew

Öne çıkan mesajlar

etic hacking diye geçiyor bunun adı ama güvenlik amaçlı konularda adı geçen bir şey. Yani vaktinde adamın biri adına dair bir alan adını kapmışsa fakat kullanmıyorsa ve sen de bunu almak istiyorsan hackleyerek aldığın vakit hiç de iyi niyetli olmuş olmuyorsun. Adam kapmış yani istediği vakit istediğini yapma hakkına sahip, sanane ki =) bir de iyi niyet demişin ehueh
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

"roket adam" said:

Valla ben de twitter.com/cnr'ı istiyorum yıllardır ama it nasıl aldıysa öyle bırakmış.

böyle lamer bi hesabı alma zaten abi
inşallah türkiyeye dönünce 34 CNR 34 plakalı, arka camına k.atatürk imzası yapıştırdığın seat leonla makas atanlardan olmazsın.

34 cnr 34 plakasına baktım şimdi, hacizliymiş valla. şöyle güzel bir z4'e yakışmaz mıydı kenk?

onun yerine burada şöyle bi alet alayım madem:
http://www.skodam.com/uploads/12/2db236b3ac0dd64fb0ae7b8aed573c4d.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

honeydew said:

bunun ismi ne diye geçiyor ama bilmiyorum.
onur.tumblr.com adresini istiyorum. alan arkadaş sanırsam hiç kullanmıyor bakarsanız. deneme/deneme yazmış bırakmış gitmiş. bu adresi ben nası alabilirim?

Hacker'a para verirsin, benim siteme dal açıklarını listele de kapatayım dersin, iyi niyetli hacking dediğin olsa olsa bu olur. Senden önce kapmışsa canı ne istiyorsa yapar adam, Türkiye'deki 3 milyon Onur isimli erkekten farkın nedir ki o hesabın sana geçmesi gereksin?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...