Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tribes: Ascend

Kaede

Öne çıkan mesajlar

valla eski tribes'ı bi kere denemeye çalışmıştım yıllar önce, yetememiştim. ama bikaç video falan izledim, yorumlara falan baktım, oldschool tayfanın hoşuna gitmeyen 1-2 şey mevcut. bunlardan birincisi yeni nesil oyunların kimine göre belası kimine göre sefası health regen. belli bir süre damage almazsak health regen olmaya başlıyor. flag falan varken olmuyor tabi regen.

bir başka mevzu da base kavramı sanırım eski oyunlarda çok daha fazla önem taşıyormuş. insanlar ekipmanlarını inventory stationlardan seçerlermiş. şimdi ekipmanlar class şeklinde. her classın ekipmanı belli. unlock ediyorsun, oynuyorsun. her class'ın bi skill ağacı var. +5 ammo, +5 energy, +50 health vs. şeyler var.
bu yüzden inventory station eskisi kadar önemli değil deniyor. Generator çok dayanıksız falan diyenler var ama onlar düzelir zaten.

ha bir de an itibariyle 3 tane araç var oyunda. biri motorsiklet gibi bişey, biri beowulf adında bi tank ki kendisi 2 kişilik (maingun+sürüş ve gunner seat) bir de shrike var tek kişilik hava saldırı aracı. eski oyunlarda daha çok araç varmış, heleki bi air transport aracı varmış ki baya önemliymiş. onu geri getirin pl0x diyorlar. kanımca araç sayısı da artar zamanla. cb olduğunu göz önünde bulundurmak lazım.

şu health regen ve inventory station ile ilgili sıkıntıların giderileceğini sanmıyorum çünkü oyunun mekaniğini öyle ayarlamışlar. diğerleri hallolur, eklenir, çıkarılır.

ama oynayın, oynatın. deli eğlenceli.
Sosyal ağlarda paylaş

saol xenocide

health regen olayı korkunç olmuş ya. millet kaçıcak karı gibi demek dağa bayıra hak doldurmak için.

class muhabetti de fena. eski tribes'da istediğimiz gibi customize edebiliyorduk, seçtiğin armor tipine göre silah alabiliyordun falan. niye dumb down etmek zorundalar her oyunu.

neyse modlar çıkar tribes 1 zamanında olduğu gibi halleder community bi şekilde. health regen hariç tabii :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...