Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tribes: Ascend

Kaede

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
said:
Hello,

We have released a new version of the patcher that should resolve this issue. Please uninstall your current patcher and download the latest installer from the website and run that to install the patcher. Let me know if this problem still persists. If you were able to download game files previously, you may wish to back those up to avoid downloading them again. To do so, please cut the directory ../games/ from your Hi-Rez Studios folder and move it to another folder before uninstalling. After you install the latest version, you can move this directory back into the Hi-Rez Studios Folder

Thank you,
HiRezRemy
Hi-Rez Support Staff

şimdi ticket hakkında mail geldi. düzeltmişler, yeni patcher çıkmış. yüklemeye başladı bende sorunsuz. haberiniz olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

siteden yeni launcherı indirdin mi? aynı isimle kaydediyor ama farklı launcher, son indirdiğini kurduğuna emin ol. bi de en olmadı last resort uninstaller diye bişey var forumlarda onu kullan, bilgisayarda hi-rez'e ait ne var ne yok siliyor, ccleaner ile kayıt defterini de bi güzel temizle öyle yap.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

siteden yeni launcherı indirdin mi? aynı isimle kaydediyor ama farklı launcher, son indirdiğini kurduğuna emin ol. bi de en olmadı last resort uninstaller diye bişey var forumlarda onu kullan, bilgisayarda hi-rez'e ait ne var ne yok siliyor, ccleaner ile kayıt defterini de bi güzel temizle öyle yap.

yüklüyor.

1.85 gb diyor ama yalandır herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

paralı unlock serverı ne ya? hiç duymadım öyle bişey.

edit: bi de paralı unlock diye de bişey yok. para vermeden de bütün unlocklara sahip olabilirsin, uzun sürer sadece.

bi de level olayının oyuna çok bi etkisi yokki abicim, sadece classların perkleri etki ediyor, onlar da yavaş da olsa açılıyorlar. ben şu anda 2 tane classın perkleri tamamen açmış durumdayım, bitanesi de yarım açık. zaten atak için ranger oynuyorum, defense için technician oynuyorum, ikisinde de gayet yeterliyim. level 35 adamın benden tek farkı en fazla daha iyi oynuyor olması olabilir, yoksa level 35 olunca über silah falan gelmiyor, aynı şeyi oynuyoruz yine. o yüzden ben oyunun gold ve boost satışı olayını destekliyorum, oyunu dengesizleştiren bi unsur değil.

ya bi de oyunda çok aşırı epik anlar oluyor, böyle anlatarak da olmaz onlar, hep "abi bunu kaydedicektim ya" diye pişmanlıklar yaşıyorum. saliselik farklar, minimal hesap hataları ile oyun çok ciddi biçimde dönebiliyor. zevk patlaması yaşatıyor bu da.

şimdi fraps açıp oynucam bakalım şöyle epik anlar yakalarsam bi gameplay montajı yaparım, hepiniz fikir edinirsiniz oyunla ilgili.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...