Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

@Buddha mesela ben diğer oyunlardan artıları alırlar diye bekliyordum.Honun da Lolun de mesela kendince artıları var.Bunları alıp bi harman yapmasını bekliyordum.Oyun beta heroların aynı olmasından dem vurmak abes biraz ama anladın dedigimi.Dota yı 5 6 sene oynamıs bir adama yenilik sunmuyor diyorum.Sadece grafikler arayüz falan işte insanların beklentisi buysa Dota 2 onlar için mükemmel oyun.Yok benim gibi radikal degisiklikler bekleyen icin hayal kırıklıgı.

İşte bu yorumu yapınca insanların gereksiz atarına kıl alıyorum yukarda bir sürü örnegi var.Bir adamın bu oyun sundan daha güzel sunu bekliyordum demesinin neresi fan boyluk.Madalya falan denmiş o ayrı hikaye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Mage'lerin end-game damage'leri düzeltilmeli bence. Tek beklediğim bu aslında. Eğer düzeltiyse bilmiyorum tabii, Dota'yı oynamayı 2 yıl kadar önce bıraktım.

Şimdi, eğer aynıysa, haal izleyemedim steamleri, düzeltilmemiş ve bence kötü. Tek derdim Dota'yla bu.
Sosyal ağlarda paylaş

düzgün item kasan int herolarının end-game damageları gayet güzel zaten. tabi end-game oynaması en zor herolar int heroları bu arada. gerçekten oyuna tam anlamıyla hakim olmak gerekiyor end-game'de int oynamak için. str ve agi heroları ile bi şekilde kotarırsın ama int ile zor.
Sosyal ağlarda paylaş

1-Skillerden bagımsız escape abilityler konabilir gayet makul.Herkes dagger almaktan kurtulur mesela.
2-Diger oyunlarda olan hero konseptiyle sadece mana bazlı herolar olmayabilir.(Rage,energy vb)
3-Ki bence en büyük eksigi late game caster şampiyonların ezikligi.Zeusla dünyaları kas mesela tek anti mage ya da riki 2 vursun yatırsın.

Bak bu benim 10 saniyede düsündügüm seyler.Oyunu yapan adamların bir sürü beyni(takım çalışması)ve zamanı vardı.Bu dediklerim tabii ki makul gelmeyebilir;ama yaratıcılık onların sorunu.
Sosyal ağlarda paylaş

keldron said:

1-Skillerden bagımsız escape abilityler konabilir gayet makul.Herkes dagger almaktan kurtulur mesela.
2-Diger oyunlarda olan hero konseptiyle sadece mana bazlı herolar olmayabilir.(Rage,energy vb)
3-Ki bence en büyük eksigi late game caster şampiyonların ezikligi.Zeusla dünyaları kas mesela tek anti mage ya da riki 2 vursun yatırsın.

Bak bu benim 10 saniyede düsündügüm seyler.Oyunu yapan adamların bir sürü beyni(takım çalışması)ve zamanı vardı.Bu dediklerim tabii ki makul gelmeyebilir;ama yaratıcılık onların sorunu.

1-lol'de olur olmaz blink olmak gayet can sıkıcı bence.
2-hon'da yapıldı mana'yla çalışmayan hero devamı gelebilir belki.
3-anti mage veya riki'de dünyaları kastıysa olabilir anca.ama akla şu soru geliyor bu adamalr dünyaları kasarken zeus neredeydi?ayrıca 1500gold'a void talisman alıp el sallayarak base'e tp olabilirsin.yada dünyaları kastıysan bir hex yap.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah su 3. sıkka cok güldüm lan,

zeus o antiye rikiye dünyaları kastırıyosa oynamasın ölsün zaten daha iyi.

level 7-8 den sonra chain - forked - chain diye giden 6sn de bir döngüsü olan burst skilleri var, erken kasıp bi arcane bi dagon caktınmı sana blink olacak rikinin 5 kere falan düsünmesi gerek.

Yani bu oyunda o şöyle kassın bu böyle kassın dedinmi bende magnatour'a kasarım dünyaları bi dagger bi ulti team-kill alır cıkarım her fighttan

bu mudur yani problem?
Sosyal ağlarda paylaş

Zeus antinin karsısında kasıcak diye bi sey yok ki izle bakalım pro gameleri nasıl kasıyor anti mage.Sorun orda hic bi caster kasıp off ne kastım dagger bastım 5 kisiyi aldım yapamıyor.Caster carry yok onu diyoruz zaten.Magnatour caster mı örnek alakasız.

Edit:Hayır kassa bile bi yerden sora yetersiz diyorum yani casterları support olmaya zorluyor oyun derdim bu yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

keldron said:

cyclone agha sy fly mkb

bu sırayla git o zeusa bir dahaki sefere.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...