Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

bide denge cok onemliyse bp bd felan oynamak lazim
yane s2 de sonucta bi sirket para kazanmak zorunda o sebeble yeni herolarda ozellikle para ile satilan yeni herolar 1 1.5 ay kadar bi sure dengesiz kaliyo gibi
sonra nerfleniyo zaten ama onun disinda su hero cok imba bu hero cok imba denicek bi ortam yok bence
kotu herolar war o kesin (ben beceremiyorum saniyodum ama ekmek bile balphagore kotu dedikten en az pick edilen hero oldugunu gordukten sonra karar verdim balphagore kotu bi hero)
Sosyal ağlarda paylaş

hon iğrenç hızlı ve 5v5 birbirine girdiğinde yalnızca olayı anlayabilen ayakta kalıyor. DotA 2 öyle değil. Gayet güzel şekilde neler olduğunu anlayabiliyorsunuz. Hero dengeleri vesaire derken, HoN zaten başarısız olmuş bir oyun satış rakamları ve oyuncu sayısıyla. Ücretsiz olabilir ama LoL bile kat kat fazla oyuncu sayısına sahip HoN'dan. hala neyini savunuyorsunuz ki?

ayrıca DotA 2'nin DotA'dan en önemli farkı, MH olmaması. bu kadarı bile benim için yeterli yani.
Sosyal ağlarda paylaş

hon basarisiz olmus derken surkeli 45 k online oyuncu var nasil basarisiz olmus ki
?

ayric nesi izli abi dota hizinda
sen 5 vs 5 te ne oldugunu anlayabiliyosan zaten oynuyosun oynu
rampage ile charge edip sonra olurse olur diye mi oynucaz

dotadan daha skill istedigi bi suru nokta var o kesin
mesela dotadan gecen bi oyuncunun creep block yapmasi cok cok zor
moblar yari boyutta cunku

ha dota 2 kotu demiorum
honda gayet iyi bi oyun diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

dota ile hon arasındaki hız farkı direk olarak oynanışa etki etmiyor mu allah aşkınıza yani?

iki oyunu açıp oynayın, özellikle hon'da bir maç atın ardından dota'ya girip bir maç atın kağnı gibi geliyor herolar direk zaten. neyse tartışmak istemiyorum ben hon da oynuyorum arada sırada arkadaşın hesabıyla ama dota bana daha eğlenceli geliyor. hon'a ısınamadım, belki dota 2'ye de ısınamayabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

balphagore kötü bir hero degildir yerine göre degisir, bu yüzden 3 4 patch öncesi msi clanı tarafından tercih edilen bir heroydu ki şuan top clan olarak bilinir.Şuan oynanmamasının sebebi counter pick olarak daha iyi tercihlerin olması ve onun yerine solo side lanede daha effective tercihler yapılabilmesidir.
dota2 ye gelince birçok kişinin aksine grafikleri akıcılığı vs hoşuma gitti ancak hondan iyimi olur tartışılır sonuçta daha oyun oturmadı çıksın ona göre tercih yapılır ancak su aşamada ben dota2nin izlediği yolu takdir ediyorum. reklam için ayrılmış paranın büyük bir bölümünü turnuva için harcanması gayet akıllıca. ancak şu aşamada elimizdeki en mantıklı tercih hon oldugundan kıymetini bilelim derim:)
Sosyal ağlarda paylaş

hon bile yavaş bir oyun nası hızlı oyun hon ya?

rts'ye yetemeyen insanların oynadığı stratejimsi gibi bişey işte moba kafası. (prosu pro ona birşey demiyorum fakat yinede bir sc oyuncusunun yanında sönükötesi)

dota2 çıktıktan sonra isterse lol'dan daha user friendly noobish olsun isterse hondan yavaş olsun isterse hondan hızlı olsun ister paralı olsun ister parasız olsun ister grafikler pipimize benzesin isterse şaheser olsun herkesin farklı kriterleri var oyun seçerken

dengeli olsun komunitesi iyi olsun ve zor olsun mümkünse mikro falan gereksin gerçekten. benim için önemli olan bu mesela. şu kriterler eğlenceli kılıyo benim için. keza ben moba olayını sırf skype'ta muhabbet ederken arkadaşlarımla oynamayı seviyorum yada BAŞKA oynayacak oyunum yokken falan oynuyorum böle

yazın abi nedir beklediğiniz bir moba oyunundan diğerine bok atmadan. bakalım pati kitlesi en azından neye önem veriyor nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

neyse görücez kim ne yapıcak. Dota2 beta'dan cıktıktan sonra ben kesin geçiyorum Dota2'ye arkama bile bakmadan.

Ben Dota Hon'dan daha iyidir demiyorum desem niye dota'yı bırakıp hon'a geçiyim ama icefrog'un yapamadığı w3'ten kaynaklanan eksikliklerden dolayı adamın elinden bu kadarı geldiğini düşünenlerdenim ve dota2'nin hon'dan iyi olacağını iddaa ediyorum.

Hero'nun tipidir,sesidir bunlar değişir zor şeyler değil (hon'da polly'nin değiştiği gibi)

Şu ana kadar tek bir hayal kırıklığım oldu oda oyun hızı. Ben beklerdim ki hon ile dota arası birşey olsun ama dota'ya sadık kaldı işte...

Bu arada görücez bakalım kim tükürdüğünü yalıyacak >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

hon iğrenç hızlı ve 5v5 birbirine girdiğinde yalnızca olayı anlayabilen ayakta kalıyor. DotA 2 öyle değil. Gayet güzel şekilde neler olduğunu anlayabiliyorsunuz. Hero dengeleri vesaire derken, HoN zaten başarısız olmuş bir oyun satış rakamları ve oyuncu sayısıyla. Ücretsiz olabilir ama LoL bile kat kat fazla oyuncu sayısına sahip HoN'dan. hala neyini savunuyorsunuz ki?

ayrıca DotA 2'nin DotA'dan en önemli farkı, MH olmaması. bu kadarı bile benim için yeterli yani.

Bir fact vermissin bir de fact'ini dogrulayacak proof ver. Oyun F2P olmadan önce sabit 35k oyuncu ortalaması ile oynanıyordu. Simdilerde bu 45k yı gecti.
Sosyal ağlarda paylaş

Robert_Poche said:

mascio said:

Bir fact vermissin bir de fact'ini dogrulayacak proof ver. Oyun F2P olmadan önce sabit 35k oyuncu ortalaması ile oynanıyordu. Simdilerde bu 45k yı gecti.

ciddi misiniz siz?
eh işte 15 milyon kayıtlı oyuncusu var, her gün 1.5 million civarı oynuyan var öle

lol
Sosyal ağlarda paylaş

dotada tutunmak ne abi ahahah
weplada no kufur no all no mom oyunda yenildik diye hona mi gectik eauhuhea

neyse bu arada dota inanilmaz dengeliydi felan diye dusundugunuz bi cok ozellik wc3 motorunun kisitlamalariydi
orb effectler wc3 motoru 1 en fazla orbu calistiramadigindan otaya cikan bisi
keza animation cancellingde ole
yeni motor yep yeni sorunlar glitchler cikaricak ortaya

insallah guzel olur
zaten beles onu oynarik sorun deil
Sosyal ağlarda paylaş

aynen abi denyda buyuk ihtimalle en baslarda surekli yapilabilen bisidi limitlediler sonra

hayir abi icefrog onu acildi diye cildircak demiyorum
ama ayni etkileri yaratmasi gerekcek
yane sirf aminaton cancelling bugini yaratmak icin kod olcak felan

kotu oyun olcak demiyorum
sadece oeef dota ne iyiydi diye hayal kurannar hondaki gibi bi suru bug oldugunu gorunce cok uzulmesinner diyorum

mesela razorun irenc atak animasyonunu dogru kodlayamazlarsa move attack olayinda imba hizda vurup cok dmg vurcak fena
neyse
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...