Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hot TV cem uzan'a mi kiralandi? hayirr olamazz..!!

DeLi_CeVaT

Öne çıkan mesajlar

Ben de bekledim degerli ustadlarımızı,yoktular.
Cem Uzan kiralayıp,kaldırdıysa programı kafam girsin[hline]Fizban,23 April 2003 21:52 tarihinde demiş ki:
bende sinirlendim kiza sen ne zaman büyüdün de makyaj yapion fln dedim. ya yok ya makyaj faazla yok falan dedi. ehauhe
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım cem uzan dallaması kovmuş bütün elemanları..
alterno,müebbet muhabbet,punk-art gibi programlar olsun,klipler olsun.her ne kadar pop ağırlıklı sayılsa da bence oldukça kaliteli bir müzik kanalıydı.çok yazık.

bu arada cenk-erdem'den yoksun kalamayacaklar için; 92,3 (istanbul) radyo kozmos'da h.içi her gün 19-20 arası döktürüyolar.müzikler de güzel.[hline]get bored..i wish for a real one.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar
okuldan arkadaş var,eniştesi sevdigimz ustadımız Cenk Bey oluyor..
konuşmuş kız işte cmt. niye yoktunuz diye
Cem Uzan Hot Tv yi 3 seneligine kiralamış demiş,geçmiş ola[hline]Fizban,23 April 2003 21:52 tarihinde demiş ki:
bende sinirlendim kiza sen ne zaman büyüdün de makyaj yapion fln dedim. ya yok ya makyaj faazla yok falan dedi. ehauhe
Sosyal ağlarda paylaş

bana hotlevel'dan mail geldi.siteye üye olan herkese gelmiştir herhalde,siteyi satıyorlarmış.hemde inanılmaz bir fiyata.mail aynen şöyle;
Sitemiz Hot Tv'nin kapanması nedeniyle satılıktır.Hotlevel.net'in ziyaretçi sayısını hepiniz tahmin ediyorsunuzdur.Site neden satılık diye bir soru sorabilirsiniz.Hotlevel programı artık olmayacak ancak yeni adıyla yeni bir kanalda yayınlanma ihtimali var.Böyle bir şey olursa sitesini yine açacağız.Hotlevel programının ismi değişince sitesinin ismi de değişecek.Ancak yeni sitede Hotlevel.net'in de reklamı yapılacak.Yani bu siteyi(hotlevel.net) alan ek ücret ödemeden reklam yapabilecek.
Hotlevel.net'in özellikleri:
250 MB web alanı,3 Subdomain,Sınırsız mail hesabı(pop3),WAP'ta site açabilme,ASP,Perl5-Cgi,Sınırsız email yönlendirme,Şifreli dizinler,Kişisel Kontrol Paneli,MS Access Database,Düşük populasyonlu web sunucusu,Gelen emaile otomatik cevap(sınırsız),Webmail,Bant Genişliği 15 GB,Arama Motorlarına Kayıt,Çift mail sunucusu,SSI,İnternet Bağlantısı:OC3
Sitemiz 1 yıllık tescil ettirilmiştir.Tüm parası ödenmiştir.
Hotlevel.net her şey dahil 200 Milyon Türk Lirası.
Forumlar aynen kalacaktır.Sitenin yeni sahibi istediği gibi değiştirebilecektir.
[hline]It Is A Good Day To Die
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...