Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FREE Signups for World of Warcraft Stress Test Beta Now Open!

axedice

Öne çıkan mesajlar

Balık tutma olayını çözdüm, oltayı salladıktan sonra mouse u suyun içindeki mantar başına getirin orda yuvarlak bişi çıkıyo sonra mantar hafif oynadığı zaman bikaç kere sağ tıklayın (bi kere tıklıyınca kaçıyo bazen) ve balıklar cebinizde, kolay gelsin.

ss ve video çekimlerine yakında başlıcam eger isterseniz koyarız tabi yeterki talep gelsin :)

edit : para olayıda şöle ben paranın çoğunu spellere harcıyorum sonra armor falan, aslında armor ada pek gerek kalmıyor questlerden gelen armor ve silahlar işimizi fazlasıyla görüyor allaha şükür ( lvl 14 -- 74 silverım var ).

Server => Tichondrius -- lvl14 Dwarf Paladin

[Bu mesaj OmeN tarafından 04 Eylül 2004 19:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eheh ben de tam balık olayını çözdüm diye girip yazacaktım Omen yazmış :)

skill de artıyo böylece, baya zevkliymiş balık işi bakalım parası da iyi mi :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

karakter isimleri tek parçamı oluyor yoksa isim soyad şeklinde yazılıyormu? en fazla kaç yazı karakteri olabiliyor?[signature][hline]Ölünün sandığı başında tam on beş denizci,
Yo-ho-ho... bir şişe de rom negrita...
İç, iç hepsini, aldırma sen şeytana...
Yo-ho-ho... bir şişe de rom negrita.
Sosyal ağlarda paylaş

birazda paladin dışında bi karakterle oynıyim dedim ve gnome mage yarattım sonunda lvl 8 olduk onlada. paladinde range weapon kullanmayı bulamadım bi türlü eğer öle bişi yoksa çok yazık olur paladine, hatta sırf bu yüzden bırakabilirim bile. çünkü birçok questde mob lar yan yan durdugu için araya dalınmıyo bi denesini seçmek gerekiyo, paladinde burda sınıfta kalıyo şimdilik. eğer paladinde arrow yada gun kullanmayı nassı yapıcagımızı bilen varsa sölesin lütfen :(
Sosyal ağlarda paylaş

ucunbiri 10.cu sayfada bir sorun vardı onu cevaplayayım;

Şu andaki beta america-kore closed betası. OmeN, Norak vs'de 1 haftalık stress test'te oynuyorlar. Daha sonra Avrupa Closed Beta'sı başlayacak ve daha sonrada Open Beta sonrada oyun çıkıcak...[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ayın 2 sinde bi mail gelmiş stress test başladı gir accountunu aç diye, bugün gördüm.

oyunu dl etmiş istanbul da ikamet eden bi arkadaş var mı ?
testin bitmesine 4 gün kaldı 2 gün dl sürer 2 gün oyun için kasamam ona göre davranacağım.

heh. sandığım gibi değilmiş uyanık fileplanet millet üye olsun diye böyle mail atmış, key için subscribe etmen gerekiyor, kredi kartı istiyor.

[Bu mesaj arcane tarafından 05 Eylül 2004 03:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Junior un kaydettiği tüm video ları seyretmiştim en son sabahladığımda bugünde yenileri izleme şansı buldum ve oynayan herkese küfür ediyorum haberiniz olsun ya bu kadar mı ağzının suyu akar bir insanın bir oyun bir insanın hele de oynadığı oyunlardan 2 günde sıkılan bir inasanı bu kadar mı heveslendirir be kardeşim allah blizzard ın belasını vermesin :P
Sosyal ağlarda paylaş

Omen warriorlarların ranged silah kullanması için 200sp harcayıp train olması lazım. Sanırım paladinler için de aynısı geçerli. 200 sp biriktirebilirsen eğer şu 5 günde kullanırsın tabi :)
Çatlayın patlayın oyun süper:) Yani yarın işim olmasa ve alexhedehede serverı çökmese çık(a)mazdım.
Çok cesurum ben :-p

edit : bu arada hunterlar party de çok işe yarıyor, 2 warrior pull sırasında işkence çekiyor amaa grubumda hunter varken bi kez bile birden fazla elemanla aynı anda uğraşmak zorunda kalmadım. Şu orc warrioruma bide taunt alabilsem süper olucak. [signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

[Bu mesaj axedice tarafından 05 Eylül 2004 05:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız şöyle bişe var
emin olmamakla birlikte
oyun içinde birileri konuşurken duydum

şimdi eğer skill ekranında train olmamış görülen ve üzerine geldiğinizde xx skill point ile train olabileceğinizi söyleyen skiller varsa onları train olabiliyosunuz, mesela bende 2 handed mace yoktu ve 15 sp ile train oldum ama o ekranda gri bir şekilde görünüyodu

insanlar tartışırken duyduğuma göre de o ekranda olmayan bir silah skillini train olamıyosun, yani eğer paladinin skill ekranında ranged olarak bow crossbow falan yazmıyosa train olamıyosun(muş)

tradeskiller gibi değil yani, onlar orada olmasa da trainera gidip o yeteneği öğrenebiliyosun ama dediklerine göre silah skillerini ya da mesela armor skillini öğrenemiyosun, bende plate yok orda mesela, plate train olamıyormuşum yani, denemedim tabi bunu, emin değilim[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

geliyor resimler, upload ediyorum :) allahtan serverlar 1-2 saat down oldu yoksa çıkamıyorum oyundan.

ettim :
1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15

aslında gidipte resim almadığım bikaç yer daha var ama zaten gidicem oralara tekrar, quest var, şu tarlaların olduğu yerde mekanik korkuluklarla savaşıcam.

oyun single olarak gayet zorlaşıyor, yani sizden sadece 1 lvl yukardaki yaratığı öldüremeyebiliyorsunuz bazen, (ki 85 dmg verebiliyorum bir ability ile, buna rağmen). stun falan yapıyorlar gidiyorsunuz güm diye, gruplar çok önemli, paladinler baya faydalı oluyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...