Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FREE Signups for World of Warcraft Stress Test Beta Now Open!

axedice

Öne çıkan mesajlar

peki bu eu betanın ne zmn başlayacağını neden açıklamadı hala bu adamlar... ben çok kötü şeyler hissediyorum bu oyunun çıkışı hakkında bence de 2005 kısını bulabilir subat mart en azından bizim için... ama zaten çoğumuz open beta da en geç başlayacak oyuna sanırım bu da maksimum 1-2 ay gibi bir sure kaldı demek oyunla tanışmamıza...
Sosyal ağlarda paylaş

patch flan olmıycak ki:)
oyunun son 0.9.1 (öyle bişi yada) versiyonu zaten bizim indirdiğimiz ve şuan diğer betacılarında oynadığı versiyonun aynısına sahibiz :).[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II---Only Supporting English!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

sırf 2.3 gb indirmek kasıyor diye girmiyorum bu beta işlerine bana cd olarak verebilcek var mı bunu kabul edilirsem betaya çunku ben kendimi biliyorum hayatta oturup indiremem 2.3 gb...
buyuk ihtimal burdan biri çıkıp vermezse boşa gider beta acc çıkarsa bana...[signature][hline]Can't touch this...
Sosyal ağlarda paylaş

bi bakarsın bi anda çıkabilir de oyun :P lol
hatta yazıcıoğlu önünde tezgahlarda yer almaya başlar yakında hehe hatta adamlar abartıp open betada free account açıp onla bile satabilirler...[signature][hline]Can't touch this...

[Bu mesaj Spiegel tarafından 02 Eylül 2004 14:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Keylerimi nerde kullanacağıma dair bi mail gelmedi bana daha. Şerre bi alamet olarak mı alayım yoksa 100k tane mail yolladıklarından bana da biraz geç gelir herhalde diye bekliyeyim mi?[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

bence sabrınızı biraz daha zorlayacaktınız 1 ay flm daha sora paşa paşa open beta ekimde veya en geç kasımda para vermeden...
neyse gelir heralde mail o kadar 8 dolar vermissiniz yani vermemezlik yapmazlar heralde... ama yapabilirler de sağı solu belli olmaz bunların...[signature][hline]Can't touch this...
Sosyal ağlarda paylaş

İşte ben 8$ vermedim, başlıktaki free şeysinden üye oldum. Ondan korkuyorum zaten :) Ayrıca omen in verdiği linkte çalışmıyor, blizzard siteyle ilgili bi hata veriyor.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

amazonda falan yazana ne bakıosunuz :)

kesin çıkış tarihi yazmıyor diye bişi yok, taa haziranda biz konuştuk zaten eski topiklerde yazıyor, vu games in başkanı (blizzard bu şirketler grubuna dahil) söyledi cnn.com da yazısı var. bu bir.

e3 ten hemen sonra forumlarda yazdı official olarak kasım 2004 diye bu 2.

ayrıca fileplanet olsun gamespot olsun blizzardın beta sayfaları olsun yazıyor sürekli end of this year diye zaten. öyle birrden bir değişiklik olmaz ise kasım 2004 us, aralık 2004 kore çıkış tarihleri, kesin. :)

axedice o üstteki omenin mesajındaki link önceki betalara account yaratımında kullanıldı, büyük bir ihtimal aynı sayfa kullanılacak, sayfanın kodunu falan inceledim orda 2 adet gizli html tagı var, biri cd keyi girmek için olan bölüm diğeri de continue düğmesi. ordan yaratıcaz yani hesapları.

zaten bugün sitede değişiklik yapılmış, sağ tıklayıp propertiesten bakınca yazıyor. en son 30 unda deiştirmişlerdi bişiyleri. maillar akşam gelir diye düşünüyorum 7-8 gibi bakmak lazım en erken.
Sosyal ağlarda paylaş

evet verdiğim link norak ın dediği gibi US betacılar için açılmış olan account yaratma linki idir. sitedeki hazırlıklardan bizimde orayı kullanıcağımız belli oldu.

oyunun çıkışı konusunda ise size kesinlikle katılmıyorum, oyun çıkış tarihleri olarak sizinde söylediğiniz tarihler geçsede bu blizzard ın daha söz verdiği europe betayı başlatmamış olması ve open beta hakkında birşeyler söylememesi bunnarın en az 1-2 ay daha geç başlıyacağının işaretidir. buda oyun çıkış tarihinde her zamanki gibi değişimler olucağını gösterir.

son olarak mailler konusunda da iç açıcı olamıycam, eğer 100k kişiye aynı anda mail yollamaya başlarsa bu adamlar yarın sabah anca ulaşır bize bu mail :( neyse onada razı oluruz mühim diil...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spiegel, 02 Eylül 2004 14:02 tarihinde demiş ki:
sırf 2.3 gb indirmek kasıyor diye girmiyorum bu beta işlerine bana cd olarak verebilcek var mı bunu kabul edilirsem betaya çunku ben kendimi biliyorum hayatta oturup indiremem 2.3 gb...
buyuk ihtimal burdan biri çıkıp vermezse boşa gider beta acc çıkarsa bana...

hatta biri bana da gönderse 1.8gblik downloadim ucmusken beni sevindirik etse[signature][hline]-Oh my God,I found a penny.
-You bastard.
Cicio Bor-Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat içinde başlayacak beta, daha kimse almış değil 2. mailları merak etmeyin. son 10 dk da falan mı yollayacaklar nedir :)

ayrıca dns lölösü yüzünden beta sitesi açılmıyor ise:

12.129.232.213/
bunu deneyin.
haydin başarılar herkese :P

edit:
ayrıca:
12.129.232.213/account-welcome.aspx

[Bu mesaj Norak tarafından 02 Eylül 2004 20:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

LLLAAAaMMN GELDİİDİİDİDDİDİD!!

MAİLLAR yollanmaya başlandı! geliyor millete takır takır.

link budur:

https://12.129.232.20/accountcreation

ilk açışta bi soru soruyor yes diyip geçin, ama şu an forbidden herkese, tam saati gelince açılacak. Bu gece uyku YOK :)[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II---Only Supporting English!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...