Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FREE Signups for World of Warcraft Stress Test Beta Now Open!

axedice

Öne çıkan mesajlar

Ben.. bana da mailsız verdi.. sonradan geliyo mail ama
ama ama ama

! C:fileplanetwow_stresstest_beta.zip: Either multipart or corrupt ZIP archive
dedi.... nasıl ya
2.3 gb
içinde patlaması demek böyle bişeymiş
böyle kaboom! diye

hani kesin bi çözümü yoktur ama ben yine de sorayım bişi yapılabilinir mi buna?[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

winrar kesinlikle açmıyor, o hatayı veriyor. forumlarda falan yazıo millet çünkü. sadece winziple açıcaksın. nası yapmışlarsa sadece winzip'a göre yapmışlar.

winzip 9 kurtarıcımız.

koskoca 2370 mb ı açması sadece 7-8 dk mı ne sürdü nası bir zip o öyle :) oyunun kurulumu 40 dk sürdü, bide restart istio en sonda.

ben şu an staring at login screen olayındayım, bakıyorum ööle,

mail falan yok zaten yazmıo fileplanette öle bişi henüz. bu saatte napıosam ehe yatiim en iyisi tekrar :p

[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II---Only Supporting English!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair

[Bu mesaj Norak tarafından 30 Ağustos 2004 04:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende mail bekliyorum :p

böle arada bi login ekranına girip müzik dinleyip çıkıyorum (wow legends çalıo)

eğer girebilirsem önce human fighter açıcam, sora dier ırklara da şöle bi bakıcam, etrafı da gezicem bolbol, tabi stress test olduğu için en az insanın olacağı serverı seçmek lazım lag falan olmasın fazla. 7 günde heralde lvl 20 falan olur bi karakter maksimum.[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II---Only Supporting English!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış anlamadıysam stress test için tek bir sunucu açılacak ve betadan farklı olacak bu sunucu. tüm stress test oyuncuları aynı server'a girecek, amaç da ne kadar lag kaldırıyor, server kapasitesi nedir onu ölçmek. büyük ihtimalle sürüncek herkes, böylece blizzard oyuncuların bir an önce oynama zaafından faydalanıp oyunu daha bi geliştircek. :p[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

Piyuff içime su serptin valla Norak, unzipledim kurdum bende sonunda. Menüye gidip legends dinlemekten başka bişey yapamıyorum şimdilik. Nöbetleşe beklemek lazım keyleri[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norak, 30 Ağustos 2004 11:21 tarihinde demiş ki:
7 günde heralde lvl 20 falan olur bi karakter maksimum.

hunter classı ekleneli 1.5-2 hafta olmasına rağmen lvl 40 üzeri hunterlar var oyunda :), ben derimki lagdan bıktırmazlarsa milleti lvl 40 civarı olunabilir tek char gidilirse 7 gün boyunca. malum 7/24 oynıyanlar olucaktır ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

tek server olmaz bence yane faq da falanda yazdı zamanında server başına 4-5k kişi düşünüyoruz en fazla diye. oyunda kullanılacak tüm serverları test etsinler hem lagsız olsun test :p

bide yollasalar şu mailları artık, dolmadı mı canım şu 100k alal

bide şey var, oyunun klasörleri içinde WTF diye bi klasör var, ordaki config dosyasını notepadle açıp 640x480 olan çözünürlük şeysini değiştirebiliyorsunuz, ben 1024*768 yaptım gayet iyi oldu :)

[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II---Only Supporting English!

[Bu mesaj Norak tarafından 31 Ağustos 2004 12:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eveet kayıtlar bitti, sadece fileplanet üyeleri için bir miktar cd key ayrılmış girmek isteyen olursa diye. artık yollasalar acc açma maillarını yavaştan.[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II---Only Supporting English!
Sosyal ağlarda paylaş

tools/internet options/connections
oradan da LAN seçeneklerine girip bu konu altında daha önceki mesajlarda verilen proxy adresini ve portunu girmeniz yeterli

sadece bunu yaptım ve tekrar key verdiği ve download imkanı sağladığı ekrana gelebildim, acount alımı açıldığında bunu yaparak verilen key'i girmek mümkün[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

ya sizi bunlarla oyaliyorlar da peki normal avrupa betası noldu taa temmuzda başvurmuştuk hala ses seda yok bence blizzard iyi oyalıyor milleti boyle 1 hafta 2 hafta ne kadar sure kazansak o kadar iyidir mantığı... bence artık normal betanın başlaması gerek iyice abarttılar bu sureyi... eylul geldi hala ortada bişi yok ztn başlatmasınlar artık bence 2 ay sonra oyun çıkıcak amerika'da kasım 2004 te...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon'da 15 ekim de satisa baslanacagı soyleniyor.Bir de amerikan versiyonu herzaman avrupa versiyonundan once cikiyor.Bakınız SWG. Gerci bahsettigimiz firma Blizzard.Hic belli olmaz bi anda oyunun 2005 de cikacagini duyurabilirler.Fakat stress beta testi ve diger rakiplerinin de bu yakinlarda oyun cikartacagini dusunursek bence cok da uzak bi oyun degil WoW.
Sosyal ağlarda paylaş

eveet testimiz bugün başlıyoor. maillar gelcekmiş bugün.

September 2nd at 12:00 noon PDT
acaba bu bize göre saat kaça denk geliyor?

ayrıca oyunun çıkışı: kasım 2004.
büyük ihtimal kasım sonu olur, eu beta bu ay içinde açılmalı ki ekimde de open beta açılsın 1 er ay sürse her ikiside sonrada oyun çıkıyor zaten.[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II---Only Supporting English!
Sosyal ağlarda paylaş

PDT=Pacific Daylight Time (GMT-7)

biz de GMT+2'yiz yani arada 9 saat var, 12 noon PDT demek bize göre akşam 21:00 demek bu durumda[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ben de baktım PDT değil PST demiş, Pacific Standart Time, o GMT-8, dolayısıyla akşam 22:00 oluyo buraya göre[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...