Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik.com Mount&Blade Server'ı Büyük Anketi

xunn

Öne çıkan mesajlar

Hayır adam bariz ruh hastası.

Adamlarınız nerede çıkın falan diyor, sanki bir otorite beyefendi ona gösterirsek gökten server verecek fizban.

Sayımız ortaya çıkınca da madem bu kadar adamsınız server açın başka isim altında diyor.

Sen kimsin Sincap? Atarız seni patiden. AAAAAA KİKİKİ.
Sosyal ağlarda paylaş

Pardon fire and sword oynuyodum geç cevap yazdım.

Facts are facts bizim server açık oynuyoruz siz burayı aglama duvarı yaparak eglenıyorsunuz :)

Hadi ben oynamaya kaçtım sizde başka milletin serverına falan gıdın burda çok takılmayın saglıgınıza zararlı.

edit: O battle atma olayını warbandde degil ama fs de yapıcaksak gayet varım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Hala biz oynarken senin burda troll troll takılman bızım başarımız.

Sayın fazlaysa çık ortaya oynıcam ben dıye buraya yazın butun patiler ama balonsuz olanlara az önce kayıt yaptırmamış olanlar sayıya bır oyle bakılsın. Ben dıyorum 4000 kişi oynuyoruz hala anlamıyor adam. Çıkartıp masaya mı vuriim napiim anlamadım ki.

2010 üyesi balonlu üyeyi beğenmiyor ya tıtıtı
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

ya bu kadar niye tartıştınız ? warband sunucusu aylardır aynı şekilde açık duruyordu, loga baktım giren çıkan yoktu. açtım yeniden o sunucuyu da.

açmadım gerçi, açtım = açarım.

Fiz, FS gazıyla insanlar oyuna geldi, ama FS çok kötü çıktı ve Warband oynamak istiyor insanlar, daha önce denememiş olan patilerde denediler ve gayet sevdiler, oynamak istiyorlar. Bu yani durum, sistematik ve sürekli arada oynayabileceğimiz, çalışabileceğimiz yer olsun. Yoksa hiçbir pati server'ı sürekli aktif zaten olmadı olmazda.

Ama FS olan hiçbirşeye hizmet de etmeyecek, dert bu. O serverdan beklentiler herhangi bir serverda daha iyi karsılanacak herşekil.

Warband durumu böyle değil, bunu anlatmaya calısıyorum sayfalardır. Bi bak anlarsın zaten okursan.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

fizban said:

aylardır aynı şekilde açık duruyordu, loga baktım giren çıkan yoktu.

ooouuuvvv you just got admined.

net cevap vermiş.

ayrıca balonlu derken herkes başımızın tacı tabii de ben kendi gidip balonlu açıp ben burdayım dedirtmesin anlamında söyledim yoksa burda baya 10 senelık adamlar olarak takılıyor herkes onun farkındayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...