Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik.com Mount&Blade Server'ı Büyük Anketi

xunn

Öne çıkan mesajlar

Dün FS oynadık 10vs10 du ortalama. Ben şahsen çok eğleniyorum. Yayda daha hızlı atıyorsunuz, silah da çok daha yavaş. dps aynı üç aşağı beş yukarı. Aynı şekilde tüfeklerden vs kaçması da çok kolay.

Bazıları fakirlikten, bazıları da "napolyonn styla" marjinal olma, cool olma çabasıyla warband demiş. Bende sormak istiyorum, FS çıkana kadar aklınız neredeydi? FS çıkmadan da warband vardı ama "SÖRVÖR ÖSTÖYÖRÖZ FS BÖK GÖBÖ" diyen göremedik pek.

Oyun yeni, dinamikler vs değilmiş ancak silahlar oyunu bok eder durumda değil. Kılıçla da ölüyorsunuz, yay ile de, tüfek ile de. Bu gece yine akıyorum. Bekleriz
Sosyal ağlarda paylaş

Oklar çok yavaş gidiyor çok yavaş ve menzili direk yarıya inmiş bu 1.

Kimse oyun zevksiz demedi bu 2.

sadece ölüm süresi var ve bitecek yani. Çünkü hala şuna bir cevap yok. Bu oyunda masterlanacak, iyi yapılacak ne var?

Sereglin de her warband'e girdiginde "OHA OYUN NE KADAR HIZLI GELİYO YUH" diyor.

Madem 10vs10 atıp eglenebiliyorsunuz servera da gerek yok madem.

Öyle argümana böyle counter.

Warband serverı istiyoruz çünkü 1, gerçekten daha zevkli.
2, daha zor ve insanları egitecek server lazım. Şu an hiçbir yerde damage'ı sıfırlayıp block ve swing çalıştıramıyorum kimseyi. Ölme olmadan trainlememiz lazım.

Zaten şu an FS isteyenler zamanında egittiğimiz insanlar artık ihtiyaçları yok arazi olmuşlar direk.

Allah için biriniz çıkıp "YOO XONN OYLO DOMO FS'TO DO SONO EGOTMOMOZ LOZOM."

Yok öyle birşey, ateş ediyorsun, herkes komik komik ölüyor, bu. Bütün eglencesi bu oyunun. Melee combat %200 yavaş ve şaka gibi, ölmüyorum direk ya ölmüyorum. Elimde tüfek karsımda adam one hand spamliyor mümkün değil o kro vursun bana.

Warband oynayın erkek gibi orada görelim yigitligi.

Lyvanna_Dolores said:

akşam warband'e gel.vente de gir.
bi yandan seni döverken ağlamanı duymak istiyorum

Of akila'ya da hak verdim resmen agzımdan çıkmış gibi post ahahah.
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

ya server'da yada oyunda problem war durmadan herkes crash'leniyor.

Bugün 3 kere oldu pati server'da, herkes dusuyor, oyun crash leniyor

marketplace ise harita, sorun var orada. onun dışında dün saatlerce oynadım sorun çıkmadı. o map gelince hemen vote açmak gerekiyor. ben onu map listten çıkarıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

Xunn, çok basit bir cevabı var abi tüm tartışmaların: Oyun uzun ömürlü değil. Yani bir Hon, bi Dota değil bu oyun. Max 1-2 Ay oynanacak ve bırakılacak. Ben şahsen bu dönemi yeni bir şeyler yaparak, yeni haritalar, mükemmel olmasa da yeni dinamiği deneyerek geçirmek istiyorum.

warband oynasak insanlar daha çabuk bayacak, neden mi ?

eskiden oynamış olanlar 1-2 gün eglenecek sonra, yine aynı mapler, yine aynı hatalar, yine aynı şeyler diyecek ve bırakacak.

yeni gelenler de, abi bu ne kadar zor böyle kasılmaz çok pro hardcore dicek. diğerleri bayınca onlarda bırakma potansiyeline girecekler.

Bu oyun zaten Mod, 15lira'ya alınan şu mod'u da denemek görmek tecrübe etmek istiyor bir çok kişi. Ben de böyle düşünüyorum. Eğer insanlar sıkılmazsa, sonrada warband'e döneriz. Hem farklı harita vs olur, değişik gelir. Bu işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...