Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik.com Mount&Blade Server'ı Büyük Anketi

xunn

Öne çıkan mesajlar

Abi hedef alıyorsun ateş ediyorsun, kalkan yok birşey yok ne kadar iyi oynanabilir ki?

Süper skille hızlı reload olsa anlıcam bi nebze. Sık saklan sık saklan ne sıkıcı arkadaş.

Melee combat o kadar korkunc ki şu an. Bütün one handler ölüm gibi kısa ve yavaş, two handler zaten savuruş bitene kadar 2 tane daha swing blocklarım, ölmüyorum yani imkanı yok
Sosyal ağlarda paylaş

xunn:
kalkan var okda var o senin seçtiğine bağlı :)
saklanma mevzusu ise napsın adam sabit boş arazide vucudunu göstererek beklesinmi ? kafadan indirirler adamı silah mevzusu ise onda haklısın ancak bugün oynadığımızda pati serverinde 2 -3 defa anca vuran olmustur beni silahla vuran demek istediğim silah var diye ölmedi oyun :)
eğlendiğimizi düsünüyorum ben düzgünce oynadık. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sereglin said:

Başlık kapanabilir. Dediğim gibi anket geçersizdir, çünkü çok alakasız troll vote'lar mevcut.

Şuan server "Paticik_TR" olarak Fire & Blade mod'u için açılmıştır.

İlerleyen günlerde, oyunu kutulu bekleyenler de aldıktan sonra, performansa göre serveri değiştiririz. En doğru seçim bu yönde olacaktır. Yeniye şans vermek önemlidir.

Saygılar sevgiler, server'a bekleriz.

this.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Açılacak olan Mount&Blade serverımız Warband mi yoksa Fire&Sword için mi açılsın?

Warband daha kalıcı ve seneyi aşkın süredir sürekliliği yakalamış bir oyunken, Fire&Sword bana çok daha kısa vadeli, güldürülü bir mod tadı verdiği için kesinlikle Warband'e yükleniyorum.

Zira yeni oyunun mekanikleri geregi ne ustalaşacak birşey var, ne az kişiyle zevki çıkacak bir olayı. Ve inanılmaz yavaş.

Bütün silahlar 2 kat yavaşlatılmış, herşey armor olmuş.

FS gerçekten 150 kişilik serverlarda 1 saat kadar eglendiriyor sonra reload etmekten sıkılıp çıkıyorsunuz ama kesinlikle oynayın.

Warband zaten kendini ispatlamış, skill konusunda, akıcılık konusunda zaten FS'ten on kat rahat iyi ve yerine oturmuş bir sisteme sahip.

wot tl dr

Sereglin said:

Başlık kapanabilir. Dediğim gibi anket geçersizdir, çünkü çok alakasız troll vote'lar mevcut.

Şuan server "Paticik_TR" olarak Fire & Blade mod'u için açılmıştır.

İlerleyen günlerde, oyunu kutulu bekleyenler de aldıktan sonra, performansa göre serveri değiştiririz. En doğru seçim bu yönde olacaktır. Yeniye şans vermek önemlidir.

Saygılar sevgiler, server'a bekleriz.

ahah
oynamıyorum ama fs iyidir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...