Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed: Revelations

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

AC 2 heralde oynadığım en muhteşem oyunlardan falandı , ac revelations oynayamadım işte :/ , neyse videosunu izledim film gibin , o da hiç bilmemekten iyidir, 4 saat 16 dakika mı neydi artık böle böle falan anca bitti ama düşündüm ben oynasam kaç saat sürerdi kim bilir :D
Sosyal ağlarda paylaş

Assassin's Creed II, Brotherhood ve Revelations üçleme olarak harika oyunlar, hikaye bakımından çok iyi taşıyor herşeyi ve 3. oyun için muhteşem bir noktada bırakıyor. Ama işte Ubisoft değerlendiremedi ACIII ile bunu, taşıyamadı konuyu 3'e.

Bence 3 avrupa'da kalmalıydı. Madem IP'yi sonuna kadar emmek istiyordu, ana hikayeden kopmadan, asıl tutan setting'i bozmadan ilerleyecekti. Fransa, ordan ingiltere'ye sıçrayacaktı konu, fanlar uzak doğu veya Karayipler teması istiyorsa yan karakter yaratıp ana konuya dahil edecekti.

Mesela uzak doğuda farklı bir gameplay dinamiğe, kılıç fiziklerine falan odaklanıp (hatta ellerinde para var, devrim niteliğinde bir kılıç duellosu kassalardı) ordan bulunan önemli bir artifact'i avrupaya getirebilirdi finalde karakter. Gemi dinamikleri inanılmaz iyi mesela IV yerine 3'ün yan oyunu olsaydı Edward'ın hikaye, sonda da ingiltere gelseydi amerika bilgisiyle.

Nasıl AC2'yi 3'e böldüler, AC3'te fransa ve Londra ile ana oyun yapacaklardı, uzakdoğu ve korsan dönemi ile de yan oyunlar çıkarıp finalini IV'e bağlayacak şekilde bölebilirlerdi.

Bakın çözdüm.

EDIT: 4. oyunda da Edward Kenway, Uzakdoğudan gelen kız ve Fransa-İngiltere bölümünü gören Altair'in ve Ezio'nun soyundan olan bir karakter olsa ve bunları eş zamanlı oynayabilsen. Sonuna doğru yeni setting'lere yelken açabilirdi bu karakterler. Kenway'in olay 3. hikaye'ye bağlanabilirdi, Biri mısır'a giderdi, kıza birşey bulamadım!
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

hala fransa'ya bağlamadılar abi, bence doğu'dan önce fransa işlenmeli

herşey iyi güzel de bu Elmayı Altair 1200lerin başında saklıyor, sonra 1400lerin sonunda İtalyada bir engizisyon rahibinin elinde ortaya çıkıyor Elma. Revenin sonunda ise hala Altairin koyduğu yerde olduğu gözüküyor.

Eee nasıl oluyor bu, bir değil birkaç tane mi var bu Elmadan yoksa??
Sosyal ağlarda paylaş

evet abi.

pieces of eden diye geçer. tek bir parça ya da elma yok.

daha önce de sorulmuştu bu, baya uzun açıklamıştım. ama assassino wiki bu konuda çok iyi bir kaynaktır, çok ciddi contribution var oraya.

şöyle alayım,

http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Pieces_of_Eden
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...