Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed: Revelations

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

Osirix said:

Saeros said:

constantinople ne ya, istanbul lan iste lol neyin inadi bu

Hacı, o dönemde bütün Avrupa diyarı İstanbul'a Constantinople diyordu. Niye bu kadar sinirlendiriyor bu konu bazı insanları?

o cumleden sinirlendigimi nasil cikardin ki

bi de evet o bakis acisiyla gormemistim olayi, izin veriyorum constantinople diyebilirler

ama vezirle filan konusurken "burasi constantinople burdan cikis yok" filan derse cok bayar
Sosyal ağlarda paylaş

5-6 saat değil de ben 30'ar saat oynuyordum yine yarısına falan anca geliyordum. Bi oyun open world rpg falan değilse en fazla 30 saat sürmeli bence :( ya da tekrar başlayıp sidemission yapmadan oynanabilir hızlıca ama özellikle ilk oun çok sıkıcıydı. Hadi 2.si yine aynı sıkıcı görev dağılımına sahip değildi de.

Yani hem çok seviyorum bu oyunları, hem de bitirene kadar sıkıldığım için hikayesini öğrenemiyorum lanet olsun :(
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

5-6 saat değil de ben 30'ar saat oynuyordum yine yarısına falan anca geliyordum. Bi oyun open world rpg falan değilse en fazla 30 saat sürmeli bence :( ya da tekrar başlayıp sidemission yapmadan oynanabilir hızlıca ama özellikle ilk oun çok sıkıcıydı. Hadi 2.si yine aynı sıkıcı görev dağılımına sahip değildi de.

Yani hem çok seviyorum bu oyunları, hem de bitirene kadar sıkıldığım için hikayesini öğrenemiyorum lanet olsun :(

ben herseyi yavas yapiyorum i
2 hafta oyniyim diye
adam 5 6 saatte bitsin diyo ya
tobe tobe
sirf main questline bitmesin diye
bi ara 3 gun felan sirf side quest yaptim
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yetersizlikten ziyade sorun işte, oyun fazla güzel olunca bititremeden sıkılıyorum genelde. Oblivion'ı ana quest'i hiç yapmadan 100 saat oynamışlığım var falan. Dragon Age:Origins'i de 150 saate yakın oynadım ama hiç bitiremedim. Şerefsizler side questleri ya da alakasız özellikleri o kadar güzel yapıyorlar ki saatlerce oynuyorum ama bir yerden sonra illa ki sıkıyo. O zaman da konuyu öğrenemiyorum.

sdfsdf tamam sorun bende evet ama sonuçta rpg'ler dışındaki oyunların bu kadar uzun olmasına karşıyım, evet
Sosyal ağlarda paylaş

Assassin's Creed 2 ve Brotherhood bitmek bilmedi oynarken, ve bitsin istemedim zaten. Ama şöyle bişey var, ACII side quest'ler falan son derece ödüllendiriciydi. Tablo almak income'ı arttırıyor, glyphler heyecanlı, codex'ler upgrade sağlıyor. Aynı zamanda sürekli aynı şehirde olmamakta iyiydi. Süperdi yani. Brotherhood o konuda iyi değildi. Tek şehir bayıyor biraz, art satın almak ödüllendirmiyor, sürekli shop satın almak zevkli değil, bir artısı yok çok, rebuild yapmak yeterince ödüllendirmiyor falan. Çok eksiği vardı brotherhood'un.

Ama ACII efsane. ACR ise AC2 gibi olsun başka bişey istemem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...