Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çiçeksepetini kullanan ?

erucalavera

Öne çıkan mesajlar

Evvelki sevgililer gününde sipariş vermiştim...

Bir buçuk sene oldu hala gelmedi..

Aradım dedim sizin bu yaptığınız dolandırıcılık sövdüm saydım,

Sonra 3 kere aradılar adres verin getirelim diye her seferinde de söyledim tmm dediler ama herhalde beğenmediler adresi getirmiyorlar..
Sosyal ağlarda paylaş

Sövüp sayana kadar tüketici mahkemesine git sen bence, basit bir işlem. Çağrı Merkezi agent'ları pek bir yeto oranın, yukarı ulaştırman lazım biraz.

Bölge bir yana belki semtten semte bile değişmesi normal, sonuçta kendileri yapmıyor adamlar, çiçekçilerle anlaşmalılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Sövüp sayana kadar tüketici mahkemesine git sen bence, basit bir işlem. Çağrı Merkezi agent'ları pek bir yeto oranın, yukarı ulaştırman lazım biraz.

Bölge bir yana belki semtten semte bile değişmesi normal, sonuçta kendileri yapmıyor adamlar, çiçekçilerle anlaşmalılar.

Boldlu kisim benim sorunum degil onlarin cozmesi gereken bir sey.Neresi normal belli bir standartinin olmamasinin reklaminda boyle mi diyor adamlar ? Ben onlara 50 yerine 42 veriyor muyum arada ? Hizmeti zamaninda verecegini iddia edip aslanlar gibi parasini istiyorsa karsima gecip, ben de malimi zamaninda isterim.

Tabiki tuketici mahkemesine usenilmesse gidilmeli ama call center`in orda olmasinin da bir sebebi var her ufak olayda mahkeme mi kovalancak illa.
Sosyal ağlarda paylaş

3 mart annemin doğumgünü, bugün saat 3 gibi "saat 6 ile 8 arasında teslim edilmek üzere" notunu düşerek sipariş vermiştim, saat 5.50'de "yükledik kanka siparişi" dedi, 5.57'de siparişi ulaştırmış, gayet memnun kaldım valla. Ama
1)pahalı. hayvan gibi pahalı.
2)özel günlerde sıçıyormuş, öyle deyyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün mailimde gördüm, yaklaşık 2 liraya 20 liralık hediye ceki veriyormuş grupfoni çiçeksepeti için. ben aldım şahsen, anneler günü değil de doğum günü icin bi çiçek alayım diyorum anneme eheh.

bu direkt sitenin linki
bu da, benim referansım ile üye olmak isterseniz linki. (10tl ve üzeri alışverişlerinizde 10tl kazanıyormuşum o yuzden refli linki de verdim, hani yararım dokunsun diyen olur deyu :P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...