Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DH insanı

throine

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
o değilde donanımda birşeyler satıyorum.çok acaip yer lan burası

adamlar öyle güveniyor ki birbirlerine acımadan para gönderiyorlar ürünü kargolamadan falan

helal olsun adamlara ahahha.adamların ikinci el topicinde ömür geçer yeminle
Sosyal ağlarda paylaş

abi ahahahaha. bunu 5 sene önce görüp yarılmıştık, sonra hep aradım bulamadım, bizim wow oynayan tayfa hala "havamda günümdeysem shaman'ı meleede keserim" diye gezer;

http://forum.donanimhaber.com/m_6430773/tm.htm

ortalarda macros'un mesajı, kesinlikle WOW TARİHİNİN EN İYİ FORUM POSTU dur.
Sosyal ağlarda paylaş

Joker said:

abartmayın adam donanımhaber kategorilerine girecek elektronik eşyaları yazmış imzasına. bu normal bişi donanımhaber için. ayrıca türkiyedeki kaliteli forumları sıralarsak ilk 10'a girecektir dh.

Kaliteli falan değil, abartmayın. Büyük oranda çöplük.

Kalabalık olduğu için aradan akıllı adamlar da çıkıyor, ama çok çok büyük kısmı saçma sapan tipler yani. DH'daki yorumlara bakıp bir şey alan adama şaşarım ben. Herifler altı üstü laptop, telefon falan alıyor, bildiğin kötü yönlerni yazmıyorlar, bilmemne acer x y z kullanıcıları derneği diye bişi oluşturup, binlerce sayfa yazışıyorlar, paso aleti övüyorlar ahahah, çok enteresan tipler ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

konu dışında acılmıs bu laptop nasıl konularını okuyorsun sanırım. diğer bölümlere gir bi

Konu dışına hayatımda 2 kere falan girdim, gülmek için bile kalamıyorum. Merak eden Acer, Apple, Asus falan marka bölümlerine girebilir, atıyorum laptop başlığı altındaki markalar. Veya cep telefonu.

Ulan otomobil kısmında bile böyle, herifler fanatik ya. Negatif konuşun bi sefer de aşağılayın arabanızı, yok.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Joker said:

abartmayın adam donanımhaber kategorilerine girecek elektronik eşyaları yazmış imzasına. bu normal bişi donanımhaber için. ayrıca türkiyedeki kaliteli forumları sıralarsak ilk 10'a girecektir dh.

Kaliteli falan değil, abartmayın. Büyük oranda çöplük.

Kalabalık olduğu için aradan akıllı adamlar da çıkıyor, ama çok çok büyük kısmı saçma sapan tipler yani. DH'daki yorumlara bakıp bir şey alan adama şaşarım ben. Herifler altı üstü laptop, telefon falan alıyor, bildiğin kötü yönlerni yazmıyorlar, bilmemne acer x y z kullanıcıları derneği diye bişi oluşturup, binlerce sayfa yazışıyorlar, paso aleti övüyorlar ahahah, çok enteresan tipler ya.
acer'in 500 tane laptop'u varsa 10 tanesinin başlığı açılıyor herkezde iyi olanını alıyor. ne yapsınlar kalan 45 iyi olmayanı alıp birde başlık açıp abi ben kötüsünü almışım sizede tavsiye ediyorum hep iyileri almamak lazım birazda kötüleri alıp onların başlığınımı açalım diceklerdi? ayrıca ben kalite bakımından ilk 10 a girer dedim. üye sayısı çok olduğu için bu oranda bile kaliteyi koruman başarıdır bence. 10.000 online paticik olsa inciye döner burasıda..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...