Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bin Laden Down & Die

aquila

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

Abi kimse Amerika tarihinin en parlak günlerini yaşıyor demiyor. Ama ben Çin gibi psikopat bir ülkenin dünyayı yönetmesindense Amerika'yı tercih ederim, Amerika batarsa meydanın kime kalacağı ortada, çok ağır sıçarız yani.

iki atom bombası, onlarca yalandan kaynak savaşı, bol bol darbe ile psikopatlığı tanınmış bir ülkeye razısın yani. pes
Sosyal ağlarda paylaş

zaidral said:

verildi mi bilmiyorum da bu daha beter:
http://i.huffpost.com/gen/272722/FOX-HEADLINE-FAIL.jpg

CNN bile Obama's Compound yazdı abi haberi geçerken, Osama's yazacağına. Nası hata yapıyolar lan düşünün o kadar heyecan yapmışlar hehe..
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

iki atom bombası, onlarca yalandan kaynak savaşı, bol bol darbe ile psikopatlığı tanınmış bir ülkeye razısın yani. pes

http://1.bp.blogspot.com/_6Y-NXZmDcxU/TTLPiQ3uzqI/AAAAAAAANs0/uOEO0P5fXcc/s1600/stalin-mao-hitler.jpg
yukarıdakilerden hangisinin halen ülkesinde resimleri sokakları süslüyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

goldbären said:

http://1.bp.blogspot.com/_6Y-NXZmDcxU/TTLPiQ3uzqI/AAAAAAAANs0/uOEO0P5fXcc/s1600/stalin-mao-hitler.jpg
yukarıdakilerden hangisinin halen ülkesinde resimleri sokakları süslüyor?

ya abi iyi güzel de, amerika da ak kaşık değil. hatta asya, afrika, güney amerikada karıştırdığı ülkelerde doalylı yoldan kaç kişinin ölümüne sebep olmuştur, daha sinsice. konu devlet çıkarlarına gelince gücü yeten yetene. çin sempatizanlığı diye demedim onu.
Sosyal ağlarda paylaş

abd biraz daha olaylar kendi kendine gelişiyormuş gibi gösteriyor, o yüzden uyanmıyoruz bir türlü, kızdırmadan yapmasını biliyor. çin de bunu öğrendi mi bilmiyorum, yoksa gelip öyle "bana çalışın bundan sonra çinci sosyalistsiniz lan" derse sindiremez kimseyi kolayına, 70 milyon türk 1.5 milyar çinliyi YOK EDER.

bana sorsan japonya yönetsin dünyayı, bol bol anime izleriz, cinsel tabular yıkılır falan.
Sosyal ağlarda paylaş

TD)Pentagram said:

bu çin bayadır normal takılıyor.Abd ye falanda hiç rage atmıyor.enteresan

bayadir normal takiliyor?

herifler 3 ay once amerikan savunma bakani ordayken yeni nesil savas jetlerini ucurdular vizir vizir, f-35 duzyeinde hatta belli alanlarda f-35 den cok daha iyi oldugunu iddea ettiler filan
Sosyal ağlarda paylaş

kalite vs sayi direk

cinliler seri uretim 1000 tane basar, adamlarda insandan cok bisi olmadigindan doldurur icini, stealth kamikaze yaptirsa bas agritir

heriflerde sayi ustunlugu var lan boru diil, her zaman kalite super bisi olsa almanlar 2. dunya savasini kazanmisti, sovyetler bole direk karsilarina kimi zaman silahi bile olmayan askerler yigarak bezdirebildiler anca

ha tabi yazik gunah askere filanda patlamis nukleer reaktorun cekirdegini izole etmek icin asker ustune asker yollayacak kadar insan hayatina deger vermeyen bir ideolojiden bahsediyoruz burda
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

kalite vs sayi direk

cinliler seri uretim 1000 tane basar, adamlarda insandan cok bisi olmadigindan doldurur icini, stealth kamikaze yaptirsa bas agritir

heriflerde sayi ustunlugu var lan boru diil, her zaman kalite super bisi olsa almanlar 2. dunya savasini kazanmisti, sovyetler bole direk karsilarina kimi zaman silahi bile olmayan askerler yigarak bezdirebildiler anca

ha tabi yazik gunah askere filanda patlamis nukleer reaktorun cekirdegini izole etmek icin asker ustune asker yollayacak kadar insan hayatina deger vermeyen bir ideolojiden bahsediyoruz burda

Şöyle bir problem var, Çin'in çok ama kalitesiz klişesi kırılmaya başladı, hatta kırıldı bile.
Adamlar hayvan gibi teknoloji geliştiriyorlar, deliler gibi patent başvurusu yapılıyor her sene. Hepsi devlet teşvikli. R&D'ye özellikle nanoteknoloji ve savunma sanayinde öküz gibi kasıyorlar.

Adamlar dünyayı ele geçirecek söylüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...