Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kraliyet Düğünü ( The Royal Wedding)

Llama

Öne çıkan mesajlar

Yedirmediler diye birşey yok, olamaz ki zaten...Kraliyet soyundan gelmeyen biri nasıl Kral/Kraliçe olabilir...
Ayrıca Kate de en az Diana kadar elit duruyor, zaman gösterir nasıl biri olduğunu, ama ben ilişkilerinin sağlam olduğunu düşünüyorum, bayadır beraberler...
Bugün de benim romantikliğim mi tuttu neyse artık:)...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Norak said:

o değilde maliyeti 33 milyon $ civarıymış, ingiltereye toplam getirisi 1 milyar $ ı bulabilirmiş. turistlerden ordan burdan.

Deli paralar dönüyor. Önce vergiye abandılar düğün için kaynak yarattılar vergiler ile. Sonra da gelen turistler, düzenlenen eğlenceler, bütün hotellerin %100 doluluk oranı, satılan ürünler (kate ve william baskılı t-shirtler, maskeler, bardaklar ... ) derken sağlam para yapıldı. Ekonomi baya canlı büyük bir harcama ve kazanç var.

Tam zaytung'luk haber olur aslında. İngiltere'nin düğünden elde ettiği kazancı gören türk hükümeti acilen yarı çakma padişahlık sistemi için çalışmalara başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

Halkın seçtiği bir memurla, kralı bir tutmak pek olmamış...Artı, yukarıda Dynamick'in söylediği gibi dolaylı olarak bu işin müthiş getirisi, reklamı vs oldu...33 milyon dolar hikaye yani...
Artı, özellikle ülkenin bulunduğu durumdan dolayı, özellikle şatafatlı olmaması için dikkat etmişler, hediye verilmesi yerine, charity bağışları yapılsın istemişler...

Ayrıca, Kraliyet ailesinin mal varlığı zaten ayrı...Tayyip'in parasıyla aynı şey değil...Çok alakasız olmuş...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...