Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount & Blade: With Fire & Sword - Multiplayer

Sereglin

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

Ya sezgin, şuna kim karar veriyor? Bana bunu söyle.

Kaç kişi fire and sword aldı, kaç kişi alacak, kaç kişiye sordun da bana şöyle bir kesinlikle geliyorsun?

bütün popülasyonu Warband oynuyor patilerin, saçma salak "BU"larla gelmeyin bana.

Yeniye ayak uydurmalısın Ahmet. Ben oyuna para verdim ve FS oynamak istiyorum. Red'in dediği gibi bir çok kişi yeni oyuna para verdi ve denemek oynamak istiyor. Okuduğun kadarıyla da oynayıp zevk alan insanlar da var.

Daha önce yazdığım gibi, farklı bir oyun alışmak gerekiyor azıcık. Ayrıca sen de gördün ki eğlenceli(bu arada benle oynarken başka konuşuyorsun burada başka bu da dikkatimi çekmedi değil). Kendi aramızda oynarsak daha da eğlenceli olacaktır.

Fevri bir harekete girdin alakasız da ciddileştiriyorsun olayı. Eski oyuna neden server açalım şimdi yeni oyun varken ? 2 hafta sonra bıkaktığında neden server açtırdınız diyecekler ki çok büyük ihtimalle bırakılacak çünkü ne yeni map var ne bir şey var. En azından yeni oyunda heyecan yaratacak şeyler var, yeni oldukları için.

En azından söyle yapmayı kararlaştırdık, öncelikle FS açıyoruz. Oynamak isteyenler deniyor oynuyor görüyoruz, haters'larda hatin' yapıp warband oynayabilirler kimse karışmıyor. Sonrasında warband'a çeviririz. Kısacası anket üzerinden veya senin fikrin üzerinden insanları yönlendirmektense seçim şansı veriyoruz işte deneme üzerinden. Düzgün bir serverda tanıdıklarıyla FS oynayıp kararını verir sonra da tamam abi bu oyun olmamış warband'e dönelim diyebilir ve server değiştirilir.

Ayrıca oyuna zor diyenler için FS daha kolaya kaçıyor. Diğer oyun için kesinlikle bir sürü dinamik öğrenmek gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...