Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlkokul'da gebelik testi

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Nefr said:

Ardeth said:

Rewendor said:

baba yine iyi dayanmış, hukuk falan dinlemeden o müdürü hastanelik edene kadar dövse sonuna kadar haklı yani.

gerçekten ya sanırım ben tekme tokat girerim öyle bir müdüre, benim çocuğuma öyle bir şey yapacak var ya bütün dişlerini dökerim

beyzbolu sevdiririm ben de tahmin ediyorum. hukukun ustunlugu falan guzel seyler tabii, sikayet etme demiyorum; once dov, sonra et yine sikayet, ama hobi olarak et

kafatası püre kıvamına gelene kadar döverdim zannediyorum. hukuk mukuk görmez gözüm. babadaki sabıra helal olsun. şurda oturduğum yere sığamadım lan.
zorla ZORLA çocuğumu soyup idrar örneği alacaklar?
onları kendi idrarlarında boğmak lazım. adi şerefsizler.
Sosyal ağlarda paylaş

YEEEHH

tekrar okuyayım: ilkokulda gebelik testi

YEEHHHH
said:
Baba Ş.K. ''Kızımın ayrıca özürlü olduğunu söylediler. Bunun üzerine hastanelere gittik. Yapılan tetkiklerde kızımın sağlam olduğu ortaya çıktı'' diye konuşurken küçük kız yaşadıklarını şöyle anlattı: ''Türkçe dersindeydik. Kadın temizlikçi beni kızlar tuvaletine götürdü. İdrarımı yapmamı söyledi. Karşı çıkınca da şiddet uyguladı. Korktum, idrarımı yaptım. Gebelik testi yaptı. Herkes bana yapılanı öğrendi. Gururumla oynandı. Beni arkadaşlarıma resil ettiler, rencide ettiler. Okula giremiyorum. Okul yönetimi aileme benim için 'f...' demiş.

YEEEHHH

said:
Büyükçekmece Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Avni Sandıkçı ise olayla ilgili şunları söyledi: ''Konuyla ilgili ailenin şikayeti olmuş. Müfettişler okula giderek olayla ilgili inceleme başlatıp okul idarecilerinin bilgisine başvurmuş. Yapılan soruşturmada ise böyle bir suçun işlendiğinin doğru olmadığı kanaatine varılmış ve dosya kapatılmıştır. Çocuk da bunu bahane ederek okula gelmemektedir. Şimdi tekrar bu olayı en ince ayrıntısına kadar soruşturacağız.''

YYYYYYYYEEEEEEEEEEEEHHHHHHHHHHHH
Sosyal ağlarda paylaş

kendi çocukluğunuzu düşünün abi.. bir dershanede daha ilkokuldaki erkek çocuğuna kızlarla çok samimi oluyon az dikkat et diye ihtar vermişlerdi..
gelip bize anlatmıştı, kafamız yetseydi tabi.. ailemize söylememiştik..
hep var bu pislikler.. eğitimi kimlerin ellerine bırakıyorlar bir düşünün? bi dönem önlerine geleni öğretmen yaptılar, osuruk üniversitesinden mezun olan 2 gram beyinsizler öğretmen oldu.öğretmen olmak için bi okul bitirmek yeterliydi.. onların dönemi şuan! onlar okulda müdür/yetkili ot bok. onlar şuan yeğen/evlat/kuzen artık kimimiz varsa onlara eğitim veriyor.
ne bekliyorsun ki?
eğitimcisinin aldığı eğitimi önemsemeyen, çocuk okula gidiyor mu gidiyor gerisi hakgetire diyen, boy boy gerizekalılar!
Sosyal ağlarda paylaş

yorumlara gel asıl sen

said:
ilhan çakmak 27.04.2011 11:10:30
kız hamile kalsa ve doğurduğu çocuğu çöp kutusuna atsa, sizler okulu ve öğretmenleri suçlardınız, ancak kız aileden alamadığı terbiyeyi okuldan almış müdür haklıdır.
ancak gebelik değil bekaret testi yapılması daha doğru olurdu

said:
Ömer Öz 27.04.2011 11:14:19
Alın işte sistem 13 yaşında hamile kalan kızlar üretiyor. İşin en acı olan kısmı da kızları 13 yaşında hamile kalan ahlaki herhangi bir bağı olmayan kesim de müdüre suç bulur, medeniyetten dem vurur. Ben istemiyorum kardeşim o kızla benim çocuğumun aynı sınıfta olmasını
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

yorumlara gel asıl sen

said:
kız hamile kalsa ve doğurduğu çocuğu çöp kutusuna atsa, sizler okulu ve öğretmenleri suçlardınız, ancak kız aileden alamadığı terbiyeyi okuldan almış müdür haklıdır.

said:
Alın işte sistem 13 yaşında hamile kalan kızlar üretiyor. İşin en acı olan kısmı da kızları 13 yaşında hamile kalan ahlaki herhangi bir bağı olmayan kesim de müdüre suç bulur, medeniyetten dem vurur. Ben istemiyorum kardeşim o kızla benim çocuğumun aynı sınıfta olmasını

bu ne abi, boyle insanlar var iste memlekette. bunlarla demokrasi oyunu oynamaya calisiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

said:

said:

şakamı abi bu yorumlar ne içiyor, neyi soluyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

İstanbul Büyükçekmece'de ilköğretim okulu 7. sınıf öğrencisi 13 yaşındaki E.K., ''Erkeklerle geziyor'' iddiasıyla Türkçe dersinde olduğu sırada Müdür Y.K.'nın talimatıyla kadın hadecemece alınarak tuvalete götürüldü. Burada kıyafeti zorla çıkarıltılıp zorla idrar örneği alınan küçük kıza, iddiaya göre gebelik testi yapıldı. Baba, başsavcılığa suç duyurusunda bulundu. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/17646910.asp?gid=381

Bu kızın babası olsam mahkemeye falan vermem, bunu yaptıran müdürün pekmezini akıtırın.
Sosyal ağlarda paylaş

evet bu zihniyet okullarda''hocağğğnım erkeklerle kız öğrencileri yanyana oturtmayın'' diye baskılara da başladı.okullar artık resmen cemaat yuvası kim ne derse desin.badem bıyık,kaba sakal vs vs devri hepimize hayırlı olsun
patideki akp bıdıbıdıbıvıkvıkcıkcık karşıtlığı vs diyen varsa buyursun.
Sosyal ağlarda paylaş

http://haber.sol.org.tr/devlet-ve-siyaset/once-gebelik-testi-sonra-da-engelli-raporu-haberi-41966

Erkeklerle gezdiği gerekçesiyle okul yönetimi tarafından zorla gebelik testi yaptırılan 13 yaşındaki ilköğretim öğrencisinin, engelli okuluna gönderildiği ortaya çıktı.

Akşam gazetesinden Ercan Öztürk'ün hüberine göre, Büyükçekmece'de bir ilköğretim okulunda okuyan ve erkek öğrencilerle gezdiği gerekçesiyle okul yönetimi tarafından zorla gebelik testi yaptırılan 13 yaşındaki E.K., skandalın ardından engelli okuluna gönderildi.

Engelli okulu müdürü de şaşırdı
Büyükçekmece Cumhuriyet Savcısı İbrahim Gül'ün soruşturma başlatmasının ardından İstanbul Çocuk Şube Müdürlüğü ve Büyükçekmece Çocuk Büro Amirliği'ne bağlı ekipler dün E.K'yla görüştü. Çocuk polisi daha sonra da olayın meydana geldiği okula giderek soruşturma yaptı. E.K.'nın annesi de okul idarecilerinden şikayetçi olduğunu söyledi. Skandal üzerine Büyükçekmece Kaymakamlığı'nın olayla ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi. İddialara göre skandalın ardından okul müdürü Y.K.'nın ailesine 'bu kız burada okuyamaz, alın gidin' dediği öne sürülüyor.

Ayrıca okul yönetimince Silivri Devlet Hastanesi'ne götürülen küçük kıza engelli raporu alındı. Anne H.K., 'Müfettiş soruşturmasından önce sağlam çocuğuma engelli raporu aldılar. Müfettişlere çocuğumun başından geçenleri anlattım. Ama onlar soruşturmayı kapattı. 7. sınıfa kadar sağlam çocuğum, nasıl oluyor da bu olay patladıktan sonra engelli durumuna düştü' dedi. E.K'nın haftada 2 gün gittiği engelliler okulu yetkilileri, küçük kız için 'Ne özürlüsü bizden sağlam' dediler.

'Hafif zeka geriliği var'
Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Avni Sandıkçı, olayın bir dedikodudan ibaret olduğunu savundu. Sandıkçı, 'Öğrenciler kendi aralarında dedikodu yapmış. Bunun üzerine müfettiş incelemesi yapıldı ve dedikodunun asılsız olduğu kanaatine varılarak dosya kapatılmış. Bu öğrencimizin hafif zeka geriliği var. Ben bu öğrenciye sahip çıkıyorum. Onu istediği okula göndereceğim' dedi. Bu arada Valilik psiklojik destek için harekete geçti.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında fiziksel tepki görürlerse ne biliim baba mesela müdür dövse falan her ne kadar baba haksız gibi durucak olsa bile en azından hem eline bişi geçmiş olur hem bu şerefsiz akp yandaşlarına o kadarda degil bir sınır var onu geçersen sonucu bu olur denmiş olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...