Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

A Song of Ice and Fire

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Dizi topiğindeki bölüm isimleri, tahminler spoilerlar bişiler

HarveyQuinn said:

Game of Thrones'un 6. Sezon bölüm isimleri açıklandı:

1. Bölüm: Night Gathers

Jon'un dirilişini göreceğiz, direk 6. kitap materyeli. Zaten belliydi bunun gelişi.

said:
2. Bölüm: A Golden Shroud

Gold will be their shrouds, Myrcella'nın cenazesi heralde. Gerçi kitapta çoktan ölmüş ve yerine başkası konmuş da olabilir bilmiyorum. Ama en kötü 6. kitapta gidici zaten.

said:
3. Bölüm: Mother of Mountains

Dany'nin Vaes Dothrak yolculuğu. Bu da belliydi süpriz bişey yok, artık orayı yakar yıkar öyle mi kaliisi olur göreceğiz.

said:
4. Bölüm: A Mummer’s Farce

Aegon? Varys? Tyrion? Bilemedim valla

said:
5. Bölüm: Blood of My Blood
Jorah Tyrion Dany reunion.

said:
6. Bölüm: Tower of Joy

Ahanda R+L=J burda açıklanacak. Howland Reedi falan görürüz Bran'ın greensightı olarak sunarlar bunu büyük ihtimalle.

said:
7. Bölüm: Family, Duty, Honor

Blackfish? Edmure ve karısının kurtuluşu? Brotherhood without Banners bağlantılı bişiler olacak belli de hangi tully olur bilemedim. Belki stoneheartı bile görebiliriz, farklı bi formatta başka bi karakterin dirilişi olarak falan.

said:
8. Bölüm: Trial of Seven
Zombie Clegane vs Faithful Clegane kapışması heralde burda patlar.

said:
9. Bölüm: The Trueborn Lord of Winterfell
Robb'un mirası arcı pek işlenmedi dizide, büyük ihtimal nights watch + wildlinglerle Winterfell'in geri alınması ve northern conspiracy (kuzey ailelerinin boltonların arkasından iş çevirerek starklara yardım etmesi) olacak burda.

said:
10. Bölüm: The Winds of Winter
Biraz daha white walker bağlantılı plot exposition olur dananın kuyruğu burda kopar. Gerçi ağır cliffhanger olacaktır, artık 7. sezon gelmeden 6. kitabı da okuruz heralde.

Sosyal ağlarda paylaş

Valla bence tersine bu sene daha çok dizi konuşacağız burda, minor plotlar ayrışsa da şişmanın son röportajı da teyid etti baya baya kitap spoilerları olacak dizide. Butterfly effect vs. tamamen işin hikaye kısmı, dizideki karakterlerin ölmesinden yaşamasından falan kitapta nelerin olacağı kabak gibi belli olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Anılar hatıralar kehanetler baya bişi birikti ya 5. kitapla birlikte, bence tartışma için eğlenceli platform olur.

Hatta 6 gelmeden önce bu gözle ilk 5 kitabı yeniden okumak farz. 72 çeşit yemek ve danynin neden yeto olduğuyla ilgili kısımlara katlanabilirsen eventlerde çalan müziklerden bile komplo teorileri çıkıyor lel
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
axedice said:

Dizi topiğindeki bölüm isimleri, tahminler spoilerlar bişiler

HarveyQuinn said:

Game of Thrones'un 6. Sezon bölüm isimleri açıklandı:

1. Bölüm: Night Gathers

Jon'un dirilişini göreceğiz, direk 6. kitap materyeli. Zaten belliydi bunun gelişi.

said:
2. Bölüm: A Golden Shroud

Gold will be their shrouds, Myrcella'nın cenazesi heralde. Gerçi kitapta çoktan ölmüş ve yerine başkası konmuş da olabilir bilmiyorum. Ama en kötü 6. kitapta gidici zaten.

said:
3. Bölüm: Mother of Mountains

Dany'nin Vaes Dothrak yolculuğu. Bu da belliydi süpriz bişey yok, artık orayı yakar yıkar öyle mi kaliisi olur göreceğiz.

said:
4. Bölüm: A Mummer’s Farce

Aegon? Varys? Tyrion? Bilemedim valla

said:
5. Bölüm: Blood of My Blood
Jorah Tyrion Dany reunion.

said:
6. Bölüm: Tower of Joy

Ahanda R+L=J burda açıklanacak. Howland Reedi falan görürüz Bran'ın greensightı olarak sunarlar bunu büyük ihtimalle.

said:
7. Bölüm: Family, Duty, Honor

Blackfish? Edmure ve karısının kurtuluşu? Brotherhood without Banners bağlantılı bişiler olacak belli de hangi tully olur bilemedim. Belki stoneheartı bile görebiliriz, farklı bi formatta başka bi karakterin dirilişi olarak falan.

said:
8. Bölüm: Trial of Seven
Zombie Clegane vs Faithful Clegane kapışması heralde burda patlar.

said:
9. Bölüm: The Trueborn Lord of Winterfell
Robb'un mirası arcı pek işlenmedi dizide, büyük ihtimal nights watch + wildlinglerle Winterfell'in geri alınması ve northern conspiracy (kuzey ailelerinin boltonların arkasından iş çevirerek starklara yardım etmesi) olacak burda.

said:
10. Bölüm: The Winds of Winter
Biraz daha white walker bağlantılı plot exposition olur dananın kuyruğu burda kopar. Gerçi ağır cliffhanger olacaktır, artık 7. sezon gelmeden 6. kitabı da okuruz heralde.

bu isimler hype dedikodusu çıkmamış mıydı, imdbde de bişey yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...