Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

A Song of Ice and Fire

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Jon aynı zamanda Winterfell'in ve kuzeyin de varisi şu anda. Ama ölüp undead olarak geri geleceği için iki taraftan da feragat etmesi gerekecek. Aegon eğer gerçekten aegonsa danyle birlikte westerosun başına geçebilir, kuzeye de rickard a kalıyor bu durumda.

Bu arada Boltonlara lanet olsun başlarına bişey gelmiyor diyen arkadaşlar, üçüncü kitabın ortalarına kadar lannisterları hatırlayın. Bide 5. kitabın sonundaki hallerini ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Teknik olarak aslinda varisi degil cunku "take the black" sonucu tum haklarindan feragat etti.

Undead olarak geri donerse cok mantikli aslinda. Others hakkinda hic bilgimiz yok. Major POV'lardan birini donusturerek onlari da en iyi sekilde anlatma firsati olur martin'in.

Rickard dedigin rickon mu bu arada?
Sosyal ağlarda paylaş

Jon olmez bence de. Belki kurdun icinde falan kalir ruhu. Cok kotu olur hos bu.

Undead olayi daha olasi gozukse de bence en iyisi white walker olarak geri gelmesi. Iclerinden biri POV olsa super anlatir onlari da. Coldhands ornegi var elimizde, akli mantigi yerinde olabiliyorlar gayet.
Sosyal ağlarda paylaş

bütün seriyi aldım geçen hafta elime ulaştı ama daha başlamadım. diziyi full izledim. şimdi kitap ile dizi arasında fark var mı? ben 4. sezonu çok merak ediyorum. direk 4. kitaptan başlasam sonra diğerlerini okusam olur mu?

ayrıca yine çizgi romanını aldım Dnr'da satılan. onu kitaplardan sonra mı kitaplardan önce mi okumak lazım bir bağlantısı var mı ana hikaye ile?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...