Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mahou Shoujo Madoka Magica

Borastus

Öne çıkan mesajlar

homuraya bide "mutlaka seni yeniden gorucegime inanaiyorum" fila ndiyor, homurada gg olcak tabi

soel bi teoride var, warpurgis carkalr filan homuraya cok benziyor, acaba future homura warpurgisemi donusuyor en sonunda ve egriye donuyo diye teorilerde vardi, homuranin kalkani kayebdip bow a gecmesinide buna bagladilar filan ama bence withcler yeni merge pointte yok oldugu icin yeni homura dilegini madokayi kurtarmak icin gecmise gitmeye kullanmadi haliyle, warpurgisde olmadigindan bu timeline da bi sorun cikmadi ole

Sosyal ağlarda paylaş

anime izlemeyi seviyorum, pek fazla da kültürüm yok acıkcası. toplasan 15 tane falan anime serisi bitirmişimdir. şimdiler de yeni bi tanesine başlamayı düşünüyorum ve bunu gözüme kestirdim. karı, kız, okul öğrencisi eşittir aşk olayları falan tarzını sevmiyorum. yazılan şeylerin bi kaçını okudum da (spoilerlar haric) istemediğim tarzlardan değil gibi. neyse asıl soruya geleyim, click to watch izlemek istiyorum. (öğrenci evinde indirmek gercekten zor oluyor) ve dublajlı mı yoksa ingilizce alt yazılı mı? teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

ha kusura bakma hızlı okuyup cümlenin gidişinden negatif bir anlam çıkarmışım pardon

şimdi şöyle madoka pek gerçekçi değil, birkaç saçmalık dışında bayağı tutarlı ama. özünde bir dram ve umut hikayesi. büyük ihtimalle izlediğin hiçbir animeye benzemiyor

eğer ağır dram altında umut, umutsuzluk içinde arkadaşlık ve fedakarlık güzel müzik ve tabloluk sahneler eşliğinde izleyebilirim dersen kesin denemen lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...