Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Geçenlerde Bir Yerden Aradılar...

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Baya deli uyuyordum ama ne akla hizmetse açtım telefonu. Bölgenize yüksek hızlı acaip internetler getirdik dediler, ben de ah be güzelim çok isterdim ama telekomdan 2 sene kontratım var malesef dedim, peki efendim dedi kapattı. Benim bu taahhütü iptal edebilmek için teknik aksaklıklar yaşıyor olmam gerekiyor sanırım ve şu anda gün içinde 8mbit internet ile 270 ile falan download yapıyorum, geceye doğru normal hızına yaklaşmaya başlıyor, bahane olarak bunu gösterebilirim, olmazsa cezasını da veririz ne yapalım.

Ama şimdi şöyle bişey var, beni arayan bu kişilerin nereden aradıkları hakkında hatırladığım en ufak bir şey yok, superonline'a falan baktım onlarda yok. Bulunduğum bölge Göztepe, soyak değil ama Bağdat Caddesi tarafları. Biliyor musunuz yakın zamanlarda buralara fiber falan çeken bir provider? Rüya mı gördüm yoksa ondan bile emin olamıyorum gerçi ama görmedim yüksek ihtimalle.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende göztepe deyım superonlıne olmadıgı kesın.GEcen aradılar form mu ne doldurmusum sızın adresınızde baglantımız yok dıo deyno .Yoksa arama ne dıe heyecanlandırıyorsunkı .

Yanlız merakta ettım tekrar ararlarsa barı ne oldugunu yazda bu tarafda oturanlar sebeplesin..
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

superonline mevcut kontratı iptal ettiğinde ödediğin parayı sana veriyodu. cepten para vermiyodun mis gibi.

ayrıca 8mbite kadar olan tarifenin şartı 800kb-8mbit arasıdır.
800kb den azsa hızın o zaman teknik sorunu bahane edebilirsin.

Bu maalesef doğru. Adamlar 'sözleşmemiz maksimum 8mbit hız' diye sıyrılıveriyorlar bu işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...