Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AK Parti'nin seçim afişi tepki çekti

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

o kadar tavizden, o kadar geri dönmeden, o kadar "AMERİGAAAA BİZİM GIRMIZI ÇİZGİLERİMİZ VAAAR!!" dan ve bunların hiiiiç iplenmemesinden sonra.

hatırlayalım
http://www.eksisozluk.com/show.asp?dbbk=1&t=t%C3%BCrkiye%27nin+gittik%C3%A7e+pembele%C5%9Fen+k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1+%C3%A7izgileri
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Vaperon, senin o el pençe divan dediğin adam bundan 37 sene önce tüm dünyaya ve özellikle de Amerika'ya karşı durup basıp gidip Kıbrıs'a müdahale etti.Yani o Amerikalıların karşısında bu ülkenin tüm siyasi parti liderleri gerçek anlamda el pençe divan durur da, ECEVİT durmaz. Durmadı da zaten. Elleri o kadar çok titriyor ki tüm alzheimer hastaları gibi böyle bir savunma-refleks geliştirmiş, ellerini birbirine kilitliyor. Anladın mı yavrum?

ülkesini gerçekten çok seviyormuş
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

De nerede kalmış o pozda tüm dünyaya posta koymuş lider?

Bir de tek çalmayan o dersin de, sırf çalmadı hiçbirşey diye elpençedivan durmasını nötürlemez. Dünyaya rezil etti bizi...

Nerde ayşeyle yapılan tatil, nerede elpençedivan...

ecevit napmış da Türkiye'yi dünyaya rezil etmiş ? Şaka mı bu ?
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

@çetintaş: Önce bir argümanının dikkate alınmasını istiyorsan, karşındaki kişiye saygı göstereceksin ki saygı göresin. Dediklerin %100 doğru ve geçerli olsa bile, karşındaki insanlara hitab etmeyi öğren ilk önce. Şirinlik namına saldırmaktan da vazgeç. Belki daha sonra seninle ciddi bir tartışmaya girebilirim. Ama yine de cevabını vereyim.

İki başkan var resimde. Birisi masaya oturmuş, diğeri geçmiş karşısına ellerini kavuşturmuş ve bu şekilde fotoğraf çektirilmiş. Bana bunu hiçbir şekilde izah edemezsin. Geçersin karşılıklı iki sandalyeye oturursun o şekilde poz verirsin.

İsrailde alçak koltuk krizinde nasıl bir aşağılama varsa bu resimde de aynı şekilde bir aşağılama var. Bunu göremiyorsan eğer, sen çok ciddi bir partizansın demek ki.

Gözüm,benim bir argümanımın dikkate alınıp alınmaması gibi bir derdim yok.Yazdığım şeyler çok merak eden herkesin araştırıp doğru mu,yanlış mı öğrenebileceği şeyler.Sana veya kimseye bir şey ispatlamak durumunda değilim.Ama böyle buradan bu ülkenin yetiştirdiği en büyük devlet adamlarından birine bu kadar kolay sallamak hiçbir şekilde en azından ben de saygı uyandırmıyor.Saygı uyandırmayınca da işte o senin rahatsız olduğun üslupla yazıyorum.Bunun ötesinde diyeceğim hiçbir şey yok.Her şeyi zaten ben de,çeşitli arkadaşlar da yazdık.

Bu tip toplantılar tamamen basına açık değildir çok bilmiş çocuk.İlk başta 5 dakika fotoğraf çekilmesine izin verilir,sonra kapılar kapanır ve aynen de senin dediğin gibi karşılıklı masaya veya koltuklara oturulur,konuşulur,görüşülür(bir önceki Milli Savunma Bakanı Sabahattin Çakmakoğlu'nun Özel Kalemi'nde Tercüman olarak yaptım askerliği.Protokolün her türlüsünü bilirim.).Burada da belli ki henüz daha ilk başta bu fotoğraf çekilmiş.Arada en az 30 santim boy farkı var.Ecevit hastalığından dolayı ellerini kavuşturunca Clinton'da kavuşturmuş.Aynı hizada olmak için de(muhtemelen karşısındaki kişinin ne kadar önemli bir devlet adamı olduğu ve Amerika'nın Orta Doğu'daki planlarının 25-30 sene gecikmesine sebep olduğu anlatılmıştır)saygısızlık olarak anlaşılmaması için adam koltuğun arkasına yaslanmış.

Hee, hayatımda bir kez bile Ecevit'e oy vermedim. Hatta son yıllarında Feto'ya olan sempatisinden dolayı da ayrıca üzüldüm ve Ecevit'e çok hem de çok kızdım.Ama yine de ona karşı böyle internet köşelerinde veya kafelerde,kahvehanelerde,barda,evde,içkili muhabbetlerde saygısızlık etme hakkını kendimde görmedim,görmezdim de,halen de göremem. O Türk Milleti'nin Kıbrıs fatihidir, sonsuza dek de öyle kalacaktır...
Sosyal ağlarda paylaş

Poz verilmediginin farkında olmadan ve orda sadece adam titreyen ellerini tutmaya ve buyuk ıhtımalle clintona akıl vermeye calısırken robert koleji mezunu ingilizce konuşan hatta ve hatta Recepten Baykala KK den Adnana İsmetten Kenana bu ulkede siyasi parti lideri olup binlerce serefsızlık yapmıs her kesimden her türden insan varken...

İngilizcesi olmayan arapça konuşan hatta daha rahat etsın diye türkçe tercuman alıcak konuma gelmiş imam hatipli recebi kalkıp obamayla konusurken gosterırsen ben sana asıl o poz fail derim cunku o pozda adam konusmuyor konusamaz anlasamazlar ikisinin ortak dili yok ortada derim.

Ecevit öldü son şansımız son güvencemiz öldü bari ölünün arkasından rahat duru bari ölünün arkasından siyaset yapmayın terbiyesiz herifler siz siz siz sizlere dıyorum onlar kitap istiyor onla... tamam sakinim.

Ecevit o an tavşan yapıcakmış clintona caktırmadan. Poz vermedigini muhabbet sırasında 5000 fotograf cekıldıgını denk geldıgını akıl edemeyenlerın akıl saglıgını doktorlara emanet edıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

ecevitin hasta olması bile yeter suçlu olmasına.
ne hakla hasta olur, bu yüzden rezil olduk dünya aleme

Ecevit bu ülke için birçok şey yapmıştır ama 27 yıl koltuk sevdası nedir? Krallıkla mı yönetiliyoruz? Adam alzheimer olmuş hala partinin/ülkenin başında. Vefat etmeseydi eminim yine istifa etmezdi.

Afiş adice olmuş, herkes de bu konuda hem fikir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...