Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kung-fu Noodle & Ramen

liseli

Öne çıkan mesajlar

valla deneye deneye hangi malzeme kaç dakikada tam kıvamında pişiyor öğrenmek lazım aslında. ondan sonra o şekilde yapılabilir tabiki. güzel de olur hatta :>

öyle pişirdiğin de sorun ya noodlelar fazla pişiyor ya kimi sebze az yada çok pişmiş oluyor genelde. bi de et yada tavuğu önceden kekikle zeytinyağında pişiriyorum az daha bi güzel oluyor snki
Sosyal ağlarda paylaş

bağa yemek yap!

mutfaktan nefret ediyorum ben de.

star wars gibi uçan arabaların olacağı bir dönemde kesinlikle evlerde mutfak gibi bi oda olmayacak. onun yerine kullan, değiştir konteynırlar olacak. her gün çöp kamyonu gibi uçan bir araç bu konteynırları değiştirecek. konteynırlar basit bi ısıtıcı ve sağlıklı hazır yemekleri içericek. ısıtıcya koyup hemen yiyeceksiniz. çöpleri vs içine bırakacaksınız ve içinde kalan artıklar organik olarak geri dönüştürlecek.

star wars gerçek bu arada.

uzun uzun yıllar önce uzak uzak bir galakside yaşamış olan bir halam vardı. o anlatmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

dattebayo said:

Aluriel said:

evde de yapılabilen bişey bu arada seviyorsanız böyle yemek işlerini. noodle bulunuyor zaten marketlerde. sebzeler ve et yada tavuk artık hangisini seçerseniz son olarak da baharat vs isteğe bağlı olarak. tuto mu hazırlasam lan acaba şuna?

in aluriel we trust. bekliyoruz.

fotosuz tuto kabul oluyorsa kolay da fotoğraf işi batırıyor herşeyi. hep unutuyorum + üşeniyorum asdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...