Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YGS'nin şifresi çözüldü!!

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

abi hayranlıkla izliyorum olanları. hele bu sınavdan önceki iki günlük süre zarfında türkiye bölgesi için tavan yapan "mod-medyan" google trendine ağzım açık kalmış durumda. bu kadar olur yani. hayır mod medyan yoksa bile, nasıl bir "ağ" var adamlarda ki google da en çok arananlara giriyor tüm ülkede birden, tüm dershanelerine nasıl iletiliyor bu aynı anda ve bu istihbarata bu herifler nasıl ulaşıyor lan.

valla olacak şey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

çok ilginç lan.avrupada böyle bir olay ortaya çıksa o hükümeti çoktan indirmişlerdi.bu 1 değil 2 değil.her sınavdan sonra aynı şey aynı tartışmalar.buna rağmen kıçını kaldırmaktan aciz insanlar.bu kadarmı aciziz ya.

bu sefer gündemi değiştirmek için ne yapıcaklar çok merak ediyorum.

örgütlenmiş bir liderlikte götünü kaldırsan ya o götü keserler yada bi güzel indirirler.Ne yapabileceksinki kaldırsan bile yani? yapamıyorsun hiçbirşey.
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

Bir ösym başkanı gider ötekisi gelir ne fark edecek?Kafalar ağlar örgütler çökertilmesi lazım önce.Kpss sınavında çalınan sorular micro kulaklıklar neler neler.Çivisi çıktı bu ülkenin artık.

+1 ruhlarda var fahişelik.Kural mural tanımıyorki insanlar.O istifa etsin ötekisi gelsin ne farketcek.
Sosyal ağlarda paylaş

bence bi sorusturma yapsalar detaylı, cok rahat işin ucunu bulurlar. birileri illa ki, o yazılımın içine bu kuralları implement edio. ordaki adam da basına buyruk böle bi deisiklik zaten yapamaz.

OSYM baskanının acıklaması da şaka gibi zaten. Kalkmıs bunca seyin üzerine halen milleti aptal yerine koymaya calısıo.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ahah 2 dk önce ona baktım bende.cool story dedim kapadım
ben okumadan önce linklemiştim
biraz daha inandırıcı olabilirmiş yaa :D sdf

hakkaten geceleri uyanık olan insanların görmüş olması lazım dersanelerde toplanmalar olduysa yani yer altında toplanmadılarsa eğer. Pek inanmıyorum o kısma ben. ama acaba diyorum tabi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...