Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YGS'nin şifresi çözüldü!!

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Chp den akp ye hakan şükür misillemesi!!!
"CHP, Hakan Şükür'ün takım arkadaşı Hasan Şaş ile Trabzonsporlu eski futbolcu Lemi Çelik'e yöneldi."

aha işte 1 numaralı muhalefet partisi nelerle uğraşıyor!!!! yazık yazık!!

sandıkta tepkisini veremiyor diyorsunda , artık bu saatten sonra ben o sandıktan çıkan oylarında doğruluğuna inanmıyorumki , adamlar girmişler heryere örgütlenmişler , kendilerine muhalif işlerini bozacak herkeside ergenekon diye içeri atıyor yada tehtit ediyorlar, kimse ses çıkartmıyor, ya onlardan olacaksın ya susup oturacaksın! bu iş bitmiş, bu adamlar ülkeyi çoktaaan ele geçirmişler, yakında başkanlık sistemini getirecek, ülkeyi eyaletlere bölecek, pkk yada güneydoğuyu eyalet olarak verip onlarıda yanına çekecek. tamam işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Eralp said:

bi de şöyle de düşünülebilir, ösym böyle bir sistem tasarlamış olsa, gerizekalı mı da basına dağıttığı kitapçıkta bu sistemi kullanıcak? İsteseler gayet kimsenin ruhu duymadan her türlü şeyi yapabilirlerdi yani.

ya bi kere ösym denen kurum geçen kpss skandalında kopyaya rastlanmamıştır diye açıklama yapan kurum değil miydi aynı zamanda?
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

"CHP, Hakan Şükür'ün takım arkadaşı Hasan Şaş ile Trabzonsporlu eski futbolcu Lemi Çelik'e yöneldi."

sandıkta tepkisini veremiyor diyorsunda , artık bu saatten sonra ben o sandıktan çıkan oylarında doğruluğuna inanmıyorumki , adamlar girmişler heryere örgütlenmişler , kendilerine muhalif işlerini bozacak herkeside ergenekon diye içeri atıyor yada tehtit ediyorlar, kimse ses çıkartmıyor, ya onlardan olacaksın ya susup oturacaksın! bu iş bitmiş, bu adamlar ülkeyi çoktaaan ele geçirmişler, yakında başkanlık sistemini getirecek, ülkeyi eyaletlere bölecek, pkk yada güneydoğuyu eyalet olarak verip onlarıda yanına çekecek. tamam işte.

abi en heyecanlı yerinde kesmişsin hikayeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Frantic said:

Eralp said:

bi de şöyle de düşünülebilir, ösym böyle bir sistem tasarlamış olsa, gerizekalı mı da basına dağıttığı kitapçıkta bu sistemi kullanıcak? İsteseler gayet kimsenin ruhu duymadan her türlü şeyi yapabilirlerdi yani.

ya bi kere ösym denen kurum geçen kpss skandalında kopyaya rastlanmamıştır diye açıklama yapan kurum değil miydi aynı zamanda?

abi ben ösym yi savunmuyorum yanlış anlaşılmasın. Ama biraz akılları varsa dediğim gibi yaparlardı yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Eralp said:

ösym dediğin kurum sınavda girilecek yerleri soyadı sırasına göre ayarlayıp milletin kardeşiyle, kuzeniyle aynı sınıfta sınava girip bir çok kişinin kopya çekmesine neden olmuş bir kurum.
Sosyal ağlarda paylaş

yapılan açıklama tahmin edildiği gibi, açıklamada nasıl oluyor da 40 sorunun en az 25 30 tanesi bu şekilde çözülebiliyor buna cevap yok! neymiş internete bütün kitapçıkları koyacaklarmış bunu yapan şıkları değiştirip koymaz sanki, açıklamayı bu yüzden beklettiler, zerre inanmıyorum açıklamaya bu açıklamaya inanlarda aptalın önde gidenidir.

Şifreleme yok diyor , e nasıl yarısından fazlası çözülebiliyor! bu açıklamayla belli olduki iptal felan olmayacak, yerleştirilme gayet güzel yapıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

olay basit abi ilk 1000 e girenlerin kitaplarını inceleyecekler işte. Merak ettigim simdi koymuslar kitapciklarida gidip kitapcik kodunu ogrenmen gerekiyor. Ee bu güvenilir değil ki yine. Secilmis adayların kitapcik kodları cok rahat bir sekilde degistirilebilir. Baska kitapcik üzerine yöneltilebilir. Ayrıca adam benim kitapcik sifreliymis benimki iptal olsun demezki.
savcılık nasıl inceleyecek merak ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Kitapçıklar açıklanıyormuş =)

Yüksek puanlı olanlarınki verilecekmiş sanırım. Tamamda zaten güzel bir yere girmen için ilk 1000 de olman gerekmiyor ki? Hepsinden öte ayıklanmış bir ilk 1000 olabilir bu.

Yok kendi kitapçığımıza şifremiz ve tc kimlik nomuz ile bakabilecekmişiz.

Ya bu adamlar mal yada ben çok art niyetliyim. Kendi kitapçığım da var olup olmadığını ne yapayım ben? Maksat cemaatçilerin kitaplarında var mı yok mu onu bilmek.

Her keze özel kitapçık kadar saçma bir şey yok. Bu kadar şeyi yapıp çirkefleşen bir kurum, istediği kitapçıkları işaretli bile yollar yani ben buna inanıyorum bu günden sonra.

Son olarak da çoktan istifa edilmeliydi.
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

benim maymun krala benzedi bu.
önce ygs sonra bütün türkiye !!
Sosyal ağlarda paylaş

El-Barto said:

40'ta 30 nedir ya :) Gayet başarısız bi oran değil mi? Zaten hiç bişey yapmadan hepsini sallasan 40'ta 20 şansın var. Onca yöntem 10 soru için mi?

edit: 40'ta 20 yok tabi çok anti bilimsel yaklaşmışım olaya, ya olur ya olamz gibi ama olsun 40'ta 30 başarısız bi sonuç :)
40 sorunun 30unu hiç zaman kaybetmeden 5 dakkada yaptığını ve geri kalan sorular için ölümüne zamanın kaldığını düşün. full mat yapmak için şıkları tek tek yerine koysan bile zamanın artacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

iyi de şimdi basına verilen kitapçıkta bu numara tutuyor mu tutmuyor mu? bunu nasıl açıkladılar ben onu merak ediyorum

zaten sorun burda kalkmışlar herkes kendi kitapçığına bakabilir diyorlar ulan ben kendi kitapçığıma baksam ne olacak!! böyle aptalca bir savunma varmı, adamlar bu kendi sitelerinden yayınlanan kitapçıkdaki 40 sorudan 30 tanesının bu şifreleme ile nasıl çözülebildiğini açıklamıyor, tek kelime etmiyor bu konuda neymiş herkese kişiye özel gitmiş sen önce bu sitendeki şifreli kitapçığı bir açıkla , bu olay hükümet devirecek cinsten ama bekliyorum nası örtbas edilecek nasıl bir olayla gündem değiştirilecek.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız adamın açıklaması mantıklı.
yani basına verilen kitapçıkta kafalar karışmasın diye doğru şık asıl kitapçıktaki ile aynı olarak alındıysa ve diğer şıklar yer değiştirildiyse asıl kitapçıkta da küçükten büyüğe gidiyorsa şıklar sıralarsan böyle çıkar. yani loxiasın teorisi gibi.
tabi dedikleri doğruysa
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız şöyle bişey var. 5-6 kere öss ye girdim hatırladığım hiçbi zaman master versiyon, basın versiyonu diye bi kitapçık yoktu. basınada sınavda dağıtılmış kitapçık türlerinden herhangi biri verilirdi. hatta bi sınavda gazetelerde ve tv de benim yaptığım kitapçık vardı diye hatırlıyorum. ben mi yanlış hatırlıyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...