Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

almanyayı içten fethetme buluşması

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

mulgear6 said:

da işte ordakinde roket ve ben yokuz o yüzden öyle olmuştur

Ben de oturdum 9 sayfa okudum ben var mıyım diye. O zamanlar almancı değildik biz, yeni yeni ismayil yk oluyoruz yani.

Bu arada lunaparka yokum abi ben, ölüyorum korkudan en boktan oyuncaklarda bile. Bunlara binsem kalp krizi geçiririm.
Sosyal ağlarda paylaş

selam toprahlarım.
ünilerin ortak tatili var 22-25 nisan arası. ablama gidicektim ingiltereye yalan oldu o iş çünkü ablam portekize gidicek ordan da macaristan.

madem öyle gidip bi topic açayım yine fail olsun diye hırslanıp buluşma bölümüne geldim bir de ne göreyim...

buluşah
bende para çok
atlar gelirim leipzigden
berline gelirseniz tabi çok şükela olur
gideceimiz yerin önemi yok
en boktan şehir içi yer de olur
yeter ki baklava ve kfc olsun
ok kib bye
Sosyal ağlarda paylaş

vodafone turkıye opsıyonu kullanıyorum bende ama kapattırıcam cunku o2 global friends ve airbag diye birsey cikardi faturan istesende 50 euroyu gecmiyor.

Ilk ciktiginda 40 euroydu hatta simdi 50 olmus. Tum dunyadan da 4 tane numara belirliyorsun onlarla da sinirsiz konusma, airbagi gecemiyorsun istesende. Bu numaralari da internetten degistirebiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

vodafone almanyada 2 sene once kampanya vardi , VODAFONE Turkei Option diye. 25 euroya vodafone flat, sabit hatlar flat, almanya icinde 60 dk her yone ve tum turkiye vodafonelarina 500 dkam var.

Ama bu kampanya artik olmayabilir. Subat ayinda kapattiricam hatti gerci o2 airbag a gecicem.

Alman vodafoneu turkiye tarifesi var icinde. Tr ye gidincede ayni tarifeyi kullanabiliyorsun sadece acma kapamada 75 cent giydiriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

O2 airbage gecicem bende sozlesme bitince

http://www.vodafone.de/privat/tarife/superflat-tuerkei-vorteil.html

Evet varmis hala, zamanina gore karli bir tarifeydi simdi airbag falan cikinca pek yetemiyor.

Tarifeli hat alicaksan zaten en azi 20 eurodan basliyor, cok konusmuyorsan verme tabi ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
evet bayan ve baylar

son teklifim
25inde almanyaya gelcem
28inde konser var
30unda auslanderbehördede işim var
o günler dışında 5 hazirana kadar filan buluşabiliriz
hadi artık halledelim
nil git bi yer düşün almansın sen bilirsin
hadi !
vurucam yoksa agzınıza