Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

almanyayı içten fethetme buluşması

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

Hangi bina abi gelelim :)
Bu arada KIT'te okuyan kimdi? KIT Elektrotechnik mezunu bir doktor var ofiste, bölümün mezun verme ortalaması %12 imiş, giren her 100 kişinin 88'i yattara. Saygı duydum.

ben işte kit diplom ing elektronik 1 haftaya

Neresi orası iş başvurusu yapıcam, muhabbeti arttır sen.

Bitirme süresi ortalama 15 semestir onuda sen ona söyle akıllı olsun, içerden adamlarım var dersin

Doktorsa o , ben daha çok saygı duydum.
Sosyal ağlarda paylaş

olm biz hiç buluşabilcez mi almanyada?

nil'i pek çok kez sıkıştırdım. korktu kaçtı her seferinde. elimde koca buket bir çiçekle saçımı yağlayıp yana yatırmış bir şekilde ulm hauptbahnhof'da 3 saat bekleyip geri döndüm.

(başka bahnhofu var sanki hauptmuş aşsldkf)
Sosyal ağlarda paylaş

Ged, ahahah şimdi aramada arattım zaten, taa 2004'ten mesajların var onla alakalı. Bir de Mirage ile konuşurken sürekli "sınav yazmak" demişsiniz, tam almancı işi :)

Mekan Bosch Ditzingen/Stuttgart, illa ki adam lazımdır bi yoklarım ortamı ilan falan verdiler mi direkt sende :) Yeni kurulan bir alt şirket var şu an, ciddi eleman alımı yapacaklar önümüzdeki aylarda.

ayrıca HERİF DOKTOR ABİ DOKTOR. DOKTOR.

DOKTOR.

DR. ING. ELEKTROTECHNIKER MARKUS BILMEMNE.

DOKTOR.
Sosyal ağlarda paylaş

Alman vatandaşlığına sıra gelmedi valla.

Bende unuttum kaç senedir zaten bu bölümü bitirecem diye kasıyorum, kimseye tavsiye etmiyorum.

Dönme oranları çok doğru , sadece Türk çevremden en azından 6 kişi tanıyorum minimum 3 maksimum 6 sene sonra herşeyi bırakıp afla trdeki ünilere dönen.
Sosyal ağlarda paylaş

abi buluşalım diyorum. kimse oralı değil.

YA ÇOK CİDDİYİM BULUŞALIM.

gerekirse cep numaramı veririm sizinkileri alırım. bir arayalım görüşelim skype toplu konuşma yapalım. şu işi bi yapalım artık ya YAPALIM YA

üfffffff ben nili görmek istiyorum sizi görmesem de olur da işte bi herkes gelirse korkmaz gelir belki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...