Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kaybedenler Kulübü

xaty

Öne çıkan mesajlar

Film baya iyi ya. İlk yarım saat (salonun havalandırmasının bozuk olmasının da etkisiyle) sıkıldım biraz, sonra çok fena sardı.

GE-TA said:

Cystein said:

abiiiii
ahahah
ya benim bi arkadaş vardı soyadı çaydamlı. yeni sordum kıza. meğer hikayesi anlatılan adam dayısıymış.
kızın dayısını nejat işler oynadı ya asdofpk

Kız arkadaşın annesinin kızlık soyadını mı kullanıyor yani?

Ağır fail olmuş bombacımız. Hatta...

http://www.motifake.com/image/demotivational-poster/1005/fail-face-fail-face-demotivational-poster-1272967601.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

filme konu olan adam, yazarı mı artık neyse benim alt komşuydu.
hikayelerin geçtiği mekanda evimin altı.eskiden 6.45 di ismi kapandı devroldu şimdi baska isimli bi yer oldu.
6.45 ken giderdim çok, bi köşe vardı tablo vardı masanın dibinde "kaybedenler kulubü" yazardı.onun altına grupça oturup içmek çok koyardı.
Filmi izlemedim ama nası bişi oldugunu tahmin edebiliyorum hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Filmi izlerken dedim aa dekor bar falan aynı 6.45, aa kaan çaydamlı ismide ne kadar tanıdık diye sonradan Kaan Çaydamlının orjinal fotografını gorunce anladım bizim komsuymuş cidden, bugun baktım hala kredi kartı ekstreleri bizim apartmana geliyor.
6.45 iş yapmıyor battı da ondan kapatıyo diye duymustuk hikayeymiş adam bildigin film çekmiş
Sosyal ağlarda paylaş

GE-TA said:

Cystein said:

abiiiii
ahahah
ya benim bi arkadaş vardı soyadı çaydamlı. yeni sordum kıza. meğer hikayesi anlatılan adam dayısıymış.

abbooov
Sosyal ağlarda paylaş

GE-TA said:

Cystein said:

abiiiii
ahahah

AHAHAHHAHAHHAHAHHAHAA FAIL

Kız da ulan ne yedim ama ahahahha diye düşünmüştür sdfkjshdlkjflsd
Sosyal ağlarda paylaş

eftelyarex said:

Filmi izlerken dedim aa dekor bar falan aynı 6.45, aa kaan çaydamlı ismide ne kadar tanıdık diye sonradan Kaan Çaydamlının orjinal fotografını gorunce anladım bizim komsuymuş cidden, bugun baktım hala kredi kartı ekstreleri bizim apartmana geliyor.
6.45 iş yapmıyor battı da ondan kapatıyo diye duymustuk hikayeymiş adam bildigin film çekmiş

iş yapmıyor battı dediler de batmadı, kitap basmadı bir süre durumları iyi değil diye

bu ay 2 kitap çıkaracaklardı yanlış hatırlamıyorsam, film biraz yarar belki adamlara
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

eftelyarex said:

iş yapmıyor battı dediler de batmadı, kitap basmadı bir süre durumları iyi değil diye

bu ay 2 kitap çıkaracaklardı yanlış hatırlamıyorsam, film biraz yarar belki adamlara

ya benim hatırladığım türkiyede silmarillion güç yüzüklerine dair vesaire bu kitapları 6.45 çıkarmıyor muydu?
parayı kırmış olmaları lazım ordan?
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...