Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kaybedenler Kulübü

xaty

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

abi hayır nasıl bir teknik var ki sırf teknikten 8-9 veriyosun bir filme. sanmıyorum ki şu filmdeki teknik çığır açsın ne bileyim. bir de laf sokmuşsun ya hahah. (:D

teknikle kastettiğim aktörlerin oyunculuğu, senaristlerin hikaye anlatımı, görüntü yönetmeninin etkisi, müzisyenlerin uygun şarkı seçimi, manzaralar, renklendirme, ışıklandırma vs.

çığır açması gerekmiyor; filmde iyi kullanılsın, rahatsız etmesin, izleyiciyi etkilesin felan...
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

bir de hala arıyorum filmdeki müzikleri biri koysun sevabına

filmin soundtrackı yarın çıkıyo. sonra düşer nete.

bence hoş bi film olmuş. Kadıköy'de gençliği geçen ve geçmekte olan biri olarak özellikle mekanlar hoşuma gitti. Hele ki filmi Rexx'de izleyip (ki filmin galası bile burada yapıldı), sonra Hera'da birer bira için( Filmin bi çok sahnesi de burada geçiyo)

diyeceğim o ki bi kadıköylünün hoşuna gideceği sahneleri barındırıyo. Evet bu kadar seks yapan loserlar yoktur belki ama filmin içinde bi felsefe var.
Sosyal ağlarda paylaş

yeaa filmde öyle yansıtılmış ama gerçekteki mete ve kaan öyle karın kaslı bık bık adamlar değil. gerçekte de belki bu kadar sevişgenlerdir onu bilemem ama. sonuçta film güzel. gerçek kaybedenler kulübündeki konuşmalarla aynı olması da ayrı bir hoş olmuş. bence seçilen şarkılar da baya hoş idi.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni geldim, harika bir film olmuş. Tolga Örnek'e saygım büyüktü, şimdi sonsuzluğa doğru ilerliyor.

İyice rutine bağlamaya başlayan ve kalitesizliğe sürüklenen Türk filmlerinin içinde tarzıyla, çekimleriyle, müzikleriyle, oyunculuğuyla her şekilde farklı bir film olmuş. "Seks" tabusunun bu kadar açık bir şekilde aktarılması ise tabuların yıkılması konusunda belki ön ayak olabilir.

Umarım Devrim Arabaları gibi gişede patlamaz ve elinde bu tip senaryolar olan ama "İŞ YAPMAZ BU" diye geri çevrilen sinemalacılar, paralı yapımcılar tarafından kollanır.

Konuşmak için belki erken ve belki ben duygusal yaklaşıyorum yine ama olursa, bu film Türk sinemasının mihenk taşlarından biri olabilecek seviye de duruyor.

Ayrıca Nejat İşler (tu) Adam ayaklı karizma
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...