Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi ejderhasınız

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Alla allaa - benden baska tan çikan yok mu?

TAN - çiktim sanirim bu camiada tekim :D

[Bu mesaj sostizm tarafından 02 Eylül 2004 14:23 tarihinde değiştirilmiştir]

ahha ben yazana kadar yukarida 1 tane eklenmiş :D

yalniz değilim!!!

[Bu mesaj sostizm tarafından 02 Eylül 2004 14:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 02 Eylül 2004 16:51 tarihinde demiş ki:
white red black green kötü
gold copper silver iyi
ejdercikler değil miydi ben mi yanlış hatırlıyorum?

Tan da herhalde neutral oluyor o zaman[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

karizmatik ejderha resimleri isteyenler için:

Black:

Blue:

Brass:

Bronze:

Copper:

Green:

Gold:

Red:

Silver:

White:

Goldlar küçükken bile ihtişamlı:

Gümüş rangerımız insanları korurken:

Ejderhalar ihtişamlıdır evet:

Bu resimler, hem topiğe iyi gider diye düşündüm,
hem de bu resimler beni iyice ejderha hastası yaptı, goldların hastasıyım ama diğerleri de müthiş ya. Keşke olsalar da biraz sohbet etsem, sonra beni yesinler önemli değil, ne yüce çizmişler..

öhöm neyse, bu kadar resim koymamdan rahatsın olan çıkarsa sildirebilirler dert değil.[signature][hline]imza günü

Sosyal ağlarda paylaş

hehe green olduq ya :) nature falan dedi kötü mü :P[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Your Inner Dragon is to dragons what the Ranger is to humans. Silvers are one of three types of metallic dragon, the others being Gold and Copper. Like all metallics, Silvers rigidly adhere to an internal code of conduct. Unlike the other two metallics, however, this code is not universal. Each Silver must develop their code individually, a fact which explains their unique dispositions and actions. Silvers are often considered outcasts or shadows dwelling on the periphery of dragon culture (much like human Rangers), but they can always be counted upon to speak the truth and help their allies. Because no one but a Silver knows what they'll do next, their alignment is "Chaotic Neutral."

Being a Silver isn't all shady head-games, though. You possess considerable intelligence and self-confidence (whether they manifest themselves or not), and given the opportunity could make a great leader. Magic isn't really your bag, but you're awfully good at slipping in and out of a situation or conflict undetected. Which, by the way, may be due to your slightly-below-average size more than anything else. Your favorable attributes are dependability, durability, problem-solving, mist, fog, silver, and pewter. Like your human counterpart - the Ranger - you're a superb weapons user and have an especially good command of your icy breath weapon. Just keep in mind that even your friends may find your ethics hard to accept from time to time.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu nasıl olur! ben ki büyüden hiç hoşlaşmam yani.. daha dikkatli cevaplasaydım keşke ama zaten bütün sorular fantaazi idi.. :-p[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

kafam kızmışken yaptığımda black çıkmıştım ben eheh[signature][hline]megafonun hastasıyım parazitin kıralıyım yoldakileri kaçırırım sinyal tuşuna abanırım ben yol magandasıyım en sağ şeritte sürat yaparım yol çizgileri ile işim olmaz önümdekini sallar sollar yukarlar aşağılarım hyper cubeye soksanız 4. boyutta aşarım erkek adam ayağını gazdan çekmez erkek adam frene basmaz erkek adam debriyajı kullanmaz erkek adam vitesi takar dişlileri parçalar palatalara zıçar patinaj atar
durur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...