Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Japonya'da 8.9 büyüklüğünde deprem

dusuncelihayvan

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

ticaret isteyince, elektrik de olunca ucuzlar.

elektriğin hasını tüketen sen değilsin. fabrika tüketiyor. adamlar da hes'e falan girdi işte. üretici olacaklar en güzelinden

Viktor said:

degil bir nukleer, 30 nukleer santral kurulsa evlere verilen elektirigin ucuzliyicagini dusunen varmi bu ulkede? afdsadsf

demisim zaten lol
herzamanki gibi sanayiye indirim yapar konutlari oldugu gibi birakirlar, olmamis sey degil bu ulkede
Sosyal ağlarda paylaş

Şu doğalgaz ile elektrik üretme bokunu kaldırsınlar da ücret inmese de razıyım ben kendi adıma.

Lan her kafamı çevirdiğimde o bacaları görünce içim sızlıyor anasını satayım. Doğalgaz lan, üretemediğin şeyle enerji üretmeye çalışıyorsun. TERMODİNAMİK KANUNLARI BİLE İSYANDA VERİM KONUSUNDA ehafsadsd
Sosyal ağlarda paylaş

Valla etkisi var mıdır bilmiyorum da, Bursa'ya cidden kar yağmaz oldu.
Ben Gemlik gibi yerde diz boyu kar gördüğüm günleri bilirim, ki Bursada standarttı her kış adam akıllı bi kar yağışı. Bu sene 2 gün gördük geçti. Geçen yıl da yoktu diye hatırlıyorum. Böyle giderse kar görmek için dağa çıkıcaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

http://www.youtube.com/watch?v=pL9bTnvNjO8&feature=player_embedded

bu ne

şöyle videolarada uyuz olurum ya,
bilerek mi yapıyorlar oturup bi de bunu kesmekle mi uğraşıyorlar anlamıyorum. 30-40 saniye bişey olcak diye bekliosun tam bişey oluyor ya video biter ya kamera açısı değişir göremezsin.

mesela dikkat edin haberlerde mobese kameraları. Hep öldürülen adam kare dışında öldüren kabak gibi ortada.

bak yine sinirlendim. bi video daha izledim tsunami gemiyi apartmana çarpacak bekliyorum nasıl olcak diye tam gemi yaklaştı herif kameranın açısını değiştirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Valla etkisi var mıdır bilmiyorum da, Bursa'ya cidden kar yağmaz oldu.
Ben Gemlik gibi yerde diz boyu kar gördüğüm günleri bilirim, ki Bursada standarttı her kış adam akıllı bi kar yağışı. Bu sene 2 gün gördük geçti. Geçen yıl da yoktu diye hatırlıyorum. Böyle giderse kar görmek için dağa çıkıcaz.

said:

Geçen yıl da yoktu diye hatırlıyorum. Böyle giderse kar görmek için dağa çıkıcaz.

said:

Böyle giderse kar görmek için dağa çıkıcaz.

said:

Böyle giderse dağa çıkıcaz.

said:

dağa çıkıcaz.

SEAGLE VE AŞİRETİNDEN TERÖR SİNYALLERİ!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Önceden farkedip bütün tedbirleri çekirdeği korumak üzere ayarlamışlardır veya yalan söylüyorlardır halkı panikletmemek için.
Yalnız devlet görevlileri sanki tsunamiyi kendileri yapmış gibi ne kadar pişman ve üzgünler halka konuşmalarında adam ha harakiri yaptı ha yapacak diyorsun. Bizde olsa çıkar yüzsüz yüzsüz ilahi takdir buymuş derler birde sırıtırlar sonra hesap soran olmayacağı için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...