Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

elimi parçalamadan nasıl ampul kırıcam?

cerebralis

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

bi kez de ben her hafta peniselin oluyodum bi sure sanırım. bi kadın doktora gittim. kadın direk avucla tutup sapladı. ayagım 1 haftadan fazla agrımıstı yuruyememistim.

burdan o kadına sovguler.

peniselin ne abi, kız lakabı gibi.
"ismi selin, ama arkadaşları onu peniselin diye çağırıyor ;)"
Sosyal ağlarda paylaş

Sorunun gerçek yanıtını merak eden kaldı mı bilmiyorum ama yanıt şu:

İnce bel kısmına dikkatli bak. Bir çizgi göreceksin. O çizgi jilet ile kesilmiş olan kısmı. Eskidendi jilet sürt. Tırnakla çat çat vurma işi şişenin üst kısmında sıvı kalmasın diye yapılan iş. kırma tekniği değil yani.

T-Shirtünün eteği ile, çizgi solda kalacak şekilde ilaç şişesini sol elinle şişenin altından tut. Sağ elinle üst kısmını gene t-shirtün ile yakala sağa bük. POK diye bir ses duyacaksın. Açıldı şişe. Çizginin ters yönüne bükeceksin yani.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Sorunun gerçek yanıtını merak eden kaldı mı bilmiyorum ama yanıt şu:

İnce bel kısmına dikkatli bak. Bir çizgi göreceksin. O çizgi jilet ile kesilmiş olan kısmı. Eskidendi jilet sürt. Tırnakla çat çat vurma işi şişenin üst kısmında sıvı kalmasın diye yapılan iş. kırma tekniği değil yani.

T-Shirtünün eteği ile, çizgi solda kalacak şekilde ilaç şişesini sol elinle şişenin altından tut. Sağ elinle üst kısmını gene t-shirtün ile yakala sağa bük. POK diye bir ses duyacaksın. Açıldı şişe. Çizginin ters yönüne bükeceksin yani.

vayy tamamdır.şifre çözüldü süper.çok saol
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...