Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The I Of The Dragon

Bone

Öne çıkan mesajlar

Bu ayki Level dergisinde tanıtımını gördüm.
Ejderha oynatıyormuşsuz oyunda.

Hiç oynamış var mı oyunu? Nasıl birşeydir, zevkli midir güzel midir?

Bir de Drakan vardı sanırsam onda da ejderha oynatıyorduk. O tip oyunlarla I of the Dragon (eye of the dragon) oyunu kıyaslarsanız, nasıldır farkları nelerdir felan...[signature][hline]XaGoN, 14 Şubat 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Hala GeoCities yasiyor ona hayret ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

2054'te türk oyunu yapılacak şöyle "anasının gözü" diye, ben o zaman göreceğim sizi.. :)

isim bana nedense shadow of the beast'i hatırlattı amiga'dan, bakalım kimler hatırlayacak.. ;)[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

canım hadow of the beast tek başına rüya gibidir de
pek bir zordu :) küçüktük tabii :)

Öte yandan "eye" yerine "I" yazmak

starın "yendik mi lan ?" (milan maçı sonrası gs yenmişti hani şampiyonliginde) atılmış bir başlık olup. Beni hindistana yerleşip kafamı kazıtmaya itmişti. Çok benzer bir başlık, çok rezil bir isim. BU kadar basitleştirizmez bişi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 09 Haziran 2004 03:12 tarihinde demiş ki:
2054'te türk oyunu yapılacak şöyle "anasının gözü" diye, ben o zaman göreceğim sizi.. :)

Samcim Türkler Bir Oyun Cıkarmışlar Zaten Far Cry Diye
Rise OF Nations gibi Ama OyUN Öyle Bir Bilgisayar Istiyorki RaM'i,Ekran Kartı,Işlemcisi Herşeyi En Gelişmişini Istiyor
Hatta Oyunun Acıklamasındada ''Biz Türkler Oyun Yaparsak En Iyi Işlemcileri Isteriz'' Demiş ..

Not=Bunu Bana Cok Yakın Bir Arkadaşım Söledi Ama Doğru Söylediğini Biliyorum ..[signature][hline]So I'm
Breaking the habit
I'm breaking the habit
I'm breaking the habit
Tonight..

Lle maá quel Elándili RáVená

[Bu mesaj RaVena tarafından 09 Haziran 2004 11:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

direk kolpa..
daha önce oyun çıkarmadık mı biz?
İstanbul efsaneleri, dedektif fırtına felan ne oluyor? ruslar mı yaptı?
"Almanya'daki Türkler yaparsa en iyi bilgisayarı ister" olur da "Türkler yaparsa bilgisayarı en zorlayanı yapar" gibi bi laf çok komik düşer..

Ayrıca The I Of The Dragon'u önce ben "ejderhanın r'si" gibi birşey sanmıştım. Hani mesela "bilgisayarın b'si" bilgisayara yeni başlayanları, "bilgisayarın r'si" de bilgisayarın üstatlarını felan anlatır ya..
onun gibi birşey sanmıştım.
Sonradan çaktı I = Eye olayı..[signature][hline]XaGoN, 14 Şubat 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Hala GeoCities yasiyor ona hayret ediyorum
Dralnu, 08 Haziran 2004 12:20 tarihinde demiş ki:
marduk gelicek hepimizi s.kecek
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...