Jump to content

Divin

=o=
 • Mesaj sayısı

  540
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Divin hakkında

 • Rütbe
  Divin

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. "Multilevel List" olarak geçiyor. Yeni bir multilevel list oluşturup her seviyedeki formatı ayarlayabilirsin. Buna indent ve numbering dahil. İlk seviye için numbering kısmını boş bırakırsan istediğin gibi olur. Sonrası tab veya shift+tab ile level atamasını yaparsın.
 2. Divin

  Black Desert

  Superonline kullanıp oyunu indirmede sıkıntı yaşayan oldu mu?
 3. Divin

  İşyerine mini (nano) deniz akvaryumu

  Aynen, sadece balık (marine) olacak ise fosfat ve nitrata dikkat etmek yeterli. Soft mercanlarda da çok sorun olmaz ancak sert mercanlarda stabilite önemli olduğu için hacim büyüdükçe denge daha zor bozulur hale geliyor.
 4. Divin

  Akvaryum Tutorial

  Deniz akvaryumunda yeni iseniz ufak kurmanızı tavsiye etmem. Ne kadar su hacmi yüksek olursa o kadar az müdahale/uğraş gerektirir. Onun haricinde yardımcı olmaya çalışırım.
 5. Divin

  Tree of Life

  Ben de yeni başladım guild kalesinin oralardayım, nasil giriyoruz guilde?
 6. Divin

  Banished

  Köy büyüdükçe ilk başta gelen resource limitlerini yükseltin. Binaların üzerinde limite yaklaştıkça limit ikonu belirir ve üretimi yavaşlatır/durdururlar. Bazen kaynaklar yetmiyor gibi geliyor ama limite takıldığı için artmıyor olabilir.
 7. Divin

  Banished

  Tüm araziyi laborerlar ile temizletmeyi oyunun en başı haricinde hiç kullanmadım. Ağaçlık bir alanın ortasına forester, hunter ve gatherer dikip yiyecek, hide, log ve berry stoğunda hiç sıkıntı yaşamadım. Foresterın amacı boş alanı ağaçlandırmak değil ki zaten, oradaki ağaçları ve ona bağlı resourceları sürdürülebilir şekilde kullanmak.
 8. Divin

  Banished

  Gathererların topladığı kök, mantar vs. yaşlı ağaçlara yakın yerlerde çıkıyor. Eğer yakınında yaşlı ağaç yoksa o yüzden gidiyor olabilirler. Evet, forester ile yakın yaparsanız gatherer ve hunter'ı sıkıntı yaşamazsınız. Foresterlar alanı hem ağaçlandırıyorlar hem de yaşlı ağaçları keserek odun topluyorlar.
 9. Divin

  Banished

  Benim gördüğüm kadarı ile random. Trade postta bulunan itemları kabul etmeyen traderlar da geliyor.
 10. Divin

  Banished

  Zaten oyun hr management gibi işliyor. O an ihtiyaca göre köylüleri atamak gerek. Boşta kalanlar da ürünleri stockpilelara taşıyıp genel işlerle uğraşıyorlar.
 11. Divin

  Banished

  Hastane salgın olursa önemli. Onun haricinde herbalist ile sağlık yüksek tutulabiliyor. Resources ekranından yemek, giyisi ve herb mutlaka stokta olmalı. Açlık için ilk etapta hunter, gatherer ve fisher oldukça yeterli.
 12. Divin

  Banished

  Ev yaparken, 2 adult için bir ev yapın. Ev sayısını arttırırsanız diğer evlerde çift olmamış adultlar aile olup kendi içlerinde üremeye başlıyorlar. Başlarken de ilk etapta yiyeceğe yatırım yapmak çok fayda sağlıyor. Fishing, hunting ve gathering ile çok çeşit yiyecek sağlarsanız hem yemek problemi olmuyor hem de sağlık ve mutluluk düşmüyor.
 13. Divin

  Marvel Heroes

  Heroic Mole Man Madalyonu +2 int verebiliyor.
 14. Blizzard'ın resmi multiplayer online battle arena oyunu Heroes of the Storm beta alımına açılmış. Heroes of the Storm - Beta
 15. Divin

  Hamster Günlüğü

  Syrian iseler ikisini vermen faydalı olur. Syrianlar yanlız yaşamayı severler ve muhtemelen erişkinliğe geldiklerinde yalnız biri sağ kalana kadar kavga edeceklerdir.
×
×
 • Yeni Oluştur...