Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En çekici kadınların bulunduğu 25 ülke

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

türk kadını güzeldir. fiziksel özellikleri karakteristik farklılık gösteren ülkelerin kadınları değişik geldikleri için göze, cazipmiş gibi görünüyorlar; ama bu işin gerçekçi bir listesi yapılacak olursa türkiye ilk 3'e rahat oynar.

müsterih ol türk kadını!
Sosyal ağlarda paylaş

Türk kızlarının sorunu daha çok vücut bence...Avrupa'daki kızlar deli gibi spor yapıyor, bizim gibi hamurları mantıları yiyip döt göbek yapmıyor afedersin...Ha dediğim Slav, İskandinav ırkları için geçerli, deli gibi spor yapıyorlar vücutlarına iyi bakıyorlar...Bizim kızlar sarkıyor daha 18 yaşında no offence...
Sosyal ağlarda paylaş

Türk kadınının neyini savunuyorsunuz lahn sfdgdf.

Gen havuzu sağolsun renkli göz diye birşey yok zaten.

Diri göğüs olgusu milyonda bir.

Enine büyüyen popoların üzerine fitnessden bihaber bireyler.

"Şair bu postunda ben avrupaya gittim gördüm demek istemiş" gibi olmasın da cidden burda ortalama 6-7 diyorsanız oraya bir gitseniz BU NE LA CENNET LA 10 10 HERKES dersiniz.

Üstüne bir de türk dişi psikolojisi var, dünyadaki tek kuku benimkisi düşüncesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Malin Akerman'de İsveç olması lazım yanlız...En azından İsveç asıllı...
Abi palavra bunlar, güzellikte İskandinavya ve Slav ırklarını geçemez kimse...Latinolar yalan iş:)..
Gerçi vücut olarak Brezilya vs de eklenebilir...
Listede Hindistan vs olmamış tabii...
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

türk kadını güzeldir. fiziksel özellikleri karakteristik farklılık gösteren ülkelerin kadınları değişik geldikleri için göze, cazipmiş gibi görünüyorlar; ama bu işin gerçekçi bir listesi yapılacak olursa türkiye ilk 3'e rahat oynar.

müsterih ol türk kadını!

yok abi herhangi bir özelliği al. türk halkı bu özelliğin ortalamasını temsil ediyor olur. türk halkını ortalama ırk olarak referans alabilirler. bu demek değil ki herkes ortalama tabi yalnış anlaşılmasın sdf ama ortalamayı temsil eden yığın bölgede çok fazla insan var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...